Xiaomi 13T vs Galaxy S23+ vs Galaxy S22 Ultra vs POCO F5 Pro

Bütçe
25.000 - 35.000 TL
Bütçe 25K-35K arasında.

Xiaomi 13t.
Galaxy S23+
Galaxy S22 Ultra.
POCO F5 Pro.

Benim için öncelikli olan kısım pil ve kamera.

Sebebiyle birlikte detaylıca yazarsanız sevinirim.
Öncelikle 13T ve F5 i eleyin derim.
Kamera için kesinlikle S22 Ultra.
Pil için de S23 Plus daha başarılı.
İkisi içerisinden tercih yapın

Öncelikle 13T ve F5 i eleyin derim.
Kamera için kesinlikle S22 Ultra.
Pil için de S23 Plus daha başarılı.
İkisi içerisinden tercih yapın
13t değilde 13t pro olsa nasıl olur acaba ve s23 ile s23+ arasında 9k lık fark var sadece bataryadan dolayı o kadar fark verilir mi

Bütçe 25K-35K arasında.

Xiaomi 13t.
Galaxy S23+
Galaxy S22 Ultra.
POCO F5 Pro.

Benim için öncelikli olan kısım pil ve kamera.

Sebebiyle birlikte detaylıca yazarsanız sevinirim.

S23+ öneririm. 13T bu konuda pasif kalıyor. Ekran olarak nit değeri bayağı yüksek ama genel anlamda eksikliği var zaten cihaz amiral gemisi değil. Yazılımsal olarak One UI daha üstündür. Kamera ve işlemciye hiç girmiyorum. S22U'da iyi cihaz ama batarya konusunda S23+ daha uzun götürür. F5 Pro'da kamera yüzünden elenebilir. Öncelik pil ve kamera ise S23+ derim.

S23+ öneririm. 13T bu konuda pasif kalıyor. Ekran olarak nit değeri bayağı yüksek ama genel anlamda eksikliği var zaten cihaz amiral gemisi değil. Yazılımsal olarak One UI daha üstündür. Kamera ve işlemciye hiç girmiyorum. S22U'da iyi cihaz ama batarya konusunda S23+ daha uzun götürür. F5 Pro'da kamera yüzünden elenebilir. Öncelik pil ve kamera ise S23+ derim.
en sonda s23 e karar verdim pili s23+a göre biraz az olsada 8-9k lık fark verecek kadar fark yok

Hocam bu butceye cikiyorsaniz Çin malindan uzak durun. 36 bine cikabilirseniz S23+'ı onererim kesinlikle.

Edit: S23 hayirli olsun, bana gore de 8-10 bin liralik fark S23 plus icin degmez. Baslikta yer verdiginiz icin onerdim yoksa s23 en mantikli tercih.

Yeni konular

Geri
Yukarı