Xiaomi 13T vs Galaxy S23+ vs Galaxy S22 Ultra vs POCO F5 Pro

Bütçe
25.000 - 35.000 TL
@Logan Howlett 8 gen 2, dimensity 8200 Ultra'dan çok daha güçlü bir SoC.
S23'ün mi 13T'ye göre yonga seti, arka kamera paketi, selfie kamera ve yazılım üstünlüğü var.
Ayrıca mi 13t ufs 3.1 iken S23+ ufs 4.0.

Aslında S23 Plus'ın Xiaomi de dengi Xiaomi 13 Pro, 13t de değil 13t Pro'da değil 👍

S23 Plus'ı 13 Pro ile kıyaslamak lazım.

13t/t Pro'nun Samsung'ta karşılığı çıkacak olan S23 FE öyle diyeyim 👍

Biz kıyaslamayı yanlış yapıyoruz.

Hocam ben mi13T almayı düşünüyorum ama fiyatı yüzünden. POCOF5 İle aynı fiyatta olduğu ve erken siparişte watch actif 1 hediye verdiği için. Bir de ben fp ciyim
Gelelim size, bence bütçeniz dahilinde en iyi seçim S23+ olacaktır. Hem batarya performansı, hem işlemci hem de kamera için. Ve tabiki işletim sistemi. Samsungun işletim sistemi su gibi akıyor ve stabil.
Bugün mi13t pro yu inceledim. S23+ ile yan yana karşılaştırdığımda su sonuç ortaya çıkıyor. Arka kamera olarak birbirlerine çok yakınlar. Ama ön kamerada S23+ eziyor geçiyor. Fark anında belli oluyor.
Bütçemi sizinki gibi yükseltsem kesinlikle alacağım tel S23+ olurdu.

Aralarından en iyi kameraya sahip olan cihaz S22 Ultra fakat SoC'u tasarlandığından 2 kat daha fazla güç tükettiği için termal başarım ve pil performansı açısından pek iyi değil. POCO F5 Pro2nun ve 13T'nin kamera performansı direkt vasat. S23+ sizin için en iyi tercih olur.
Ama S22 Ultra'dan daha iyi batarya sunuyor.
Tavsiyem küçük ekran severseniz S23 256 GB, büyük ekran severseniz S23+ almanız yönünde.
S22 Ultra ele diğerleri arasından ben 13 t alırdım kamera çok önemli değilse F5 Pro bu şahsi düşüncem 👍

Senin içinde 13 t ile S23 Plus arasında karar ver derim 👍

Edit: Bütçe 35k ise net 13t Pro 👍

S23+ en iyisi olmadı 13t.
Hocam ben mi13T almayı düşünüyorum ama fiyatı yüzünden. POCOF5 İle aynı fiyatta olduğu ve erken siparişte watch actif 1 hediye verdiği için. Bir de ben fp ciyim
Gelelim size, bence bütçeniz dahilinde en iyi seçim S23+ olacaktır. Hem batarya performansı, hem işlemci hem de kamera için. Ve tabiki işletim sistemi. Samsungun işletim sistemi su gibi akıyor ve stabil.
Bugün mi13t pro yu inceledim. S23+ ile yan yana karşılaştırdığımda su sonuç ortaya çıkıyor. Arka kamera olarak birbirlerine çok yakınlar. Ama ön kamerada S23+ eziyor geçiyor. Fark anında belli oluyor.
Bütçemi sizinki gibi yükseltsem kesinlikle alacağım tel S23+ olurdu.
Hepinize bişey diyeceğim s23 plus ,s23 ten yaklaşık 8-9 k daha fazla ikisi arasındaki temel fark batarya o farka o fiyat çok o yüzden s23 plustan vazgeçtim
Şimdide s23 ve mi13t pro arasında kaldım ikisi üzerinden de yorum yapabilir misiniz

Hepinize bişey diyeceğim s23 plus ,s23 ten yaklaşık 8-9 k daha fazla ikisi arasındaki temel fark batarya o farka o fiyat çok o yüzden s23 plustan vazgeçtim
Şimdide s23 ve mi13t pro arasında kaldım ikisi üzerinden de yorum yapabilir misiniz
Ben de aynı telefonlar arasındaydım en baştaki listede temel farkın batarya oldugunu anladıktan sonra S23 almaya karar verdim. Bu hafta içinde alıcam sanada tavsiye ederim.

S23 ve S23+ arasındaki fark yalnızca batarya değil. Ekran büyüklüğü olarak ta baya farklılar. S23+ büyük bir ekrana sahip.
S23 ve Mi13T pro yu kıyaslarsak busefer durum farklılaşıyor. Mi13T büyük bir ekrana sahip ve büyük bir batarya ya sahip. S23, mi13T pro yanında küçük kalıyor. Video izleyip oyun oynayan biri iseniz haliyle büyük ekran çok daha keyif veriyor. İki telefonu da tekno marketin birinde inceleyin bence.

S23 ve S23+ arasındaki fark yalnızca batarya değil. Ekran büyüklüğü olarak ta baya farklılar. S23+ büyük bir ekrana sahip.
S23 ve Mi13T pro yu kıyaslarsak busefer durum farklılaşıyor. Mi13T büyük bir ekrana sahip ve büyük bir batarya ya sahip. S23, mi13T pro yanında küçük kalıyor. Video izleyip oyun oynayan biri iseniz haliyle büyük ekran çok daha keyif veriyor. İki telefonu da tekno marketin birinde inceleyin bence.
Evet ekranı değişiyor 6.1" den 6.7" oluyor sanırım ve batarya değişiyor işlemci vb. performans olarak aynılar.
Bana 6.1" çok daha iyi geliyor kişiden kişiye değişir.

Hepinize bir şey diyeceğim S23 Plus, S23'ten yaklaşık 8-9 k daha fazla ikisi arasındaki temel fark batarya o farka o fiyat çok o yüzden S23 Plus'tan vazgeçtim.
Şimdide S23 ve MI13t Pro arasında kaldım. İkisi üzerinden de yorum yapabilir misiniz?

S23 genel manada daha mantıklı. Büyük ekran şart değilse tabii. 13t Pro işlemcisi 8gen2 ile denk. Ama 13t Pro fiyatı yüksek olmalı. Bence o fark verilmez.

Çok fazla oyun oynuyorsanız zorlayıp 13T pro almak mantıklı olabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı