Xiaomi 13T vs Xiaomi 13T Pro

Düz S23 ve 13T arasında kaldım şimdi de hocam :)
Ultraya çıkamam şu anki şartlarda zaten ikisi arasında bir seçim yapacağım yüksek ihtimal. Yorumlarınız çok değerliydi.
13T almak için hiçbir sebep yok. S23 her anlamda daha üstün bir cihaz.
Bataryada aralarında uçurum fark yok. Ama kamerada, arayüzde ve islemcide var. Üçü de S23 lehine.

Hocam ben de mi13T alacaktım. Mi13t ve mi13t pro yu elime alıp inceleme fırsatım oldu. Mi13T işlemcisi yüzünden hoşuma gitmedi. Sadece bugünü kurtarıyor. 2,3 yıl sonra o işlemci benim işime yaramauacak. Oyun oynayan birşyim. Günde 2,3 saat.
Mi13T pro ya gelince. Burada, aynı fiyatta olan Samsung S23+ ile kıyasladım. Birkere samsungun kamerası kesinlikle daha başarılı. Sağ elimde mi13T sol elimde samsung S23+ o şekilde karşılaştırdım. Kamera konusu arka kameralar başa baş gibi görünürken Samsung bir tık daha iyi. Ön kamera ya gelince Samsung anında kalitesini belli ediyor. Selfie kamerası olarak Samsung çok başarılı.
Kasa konusuna gelince. Samsung daha şık göeğnğyor. Birde yan metal çerçeveler de mi13t pro nun metal çerçevesi bana biraz kaba geldi.
İşletim sistemi konusunda Samsung yine önde. Çok akıcı.
Ben bu kıyaslama sonrasında Mi13T almaktan vazgeçtim. Şimdi Samsung S23+ almaya karar verdim.
Uzun sözün kısası mi13t o işlemci ile o fiyatı haketmiyor.
Mi13T pro ise yine aynı şekilde aynı fiyatta satılan Samsung S23+ dan daha kötü.

Son düzenleme:
20-25k max bu aralıklara çıkabileceğim bir telefon olsun istiyorum. Snapdragon işlemci olması yeterli son model olsun diye bir istediğim yok. Telefonla oyun oynamayacağım için amiral gemisi özellikleri de istemiyorum. Şarjı beni bir gün boyunca götürebilsin ve uzun ömürlü kullanımım olsun istiyorum. Bir de kamerası elle tutulabilir iyi bir telefon öneriniz var mıdır?

20-25k Max bu aralıklara çıkabileceğim bir telefon olsun istiyorum. Snapdragon işlemci olması yeterli son model olsun diye bir istediğim yok. Telefonla oyun oynamayacağım için amiral gemisi özellikleri de istemiyorum. Şarjı beni bir gün boyunca götürebilsin ve uzun ömürlü kullanımım olsun istiyorum. Bir de kamerası elle tutulabilir iyi bir telefon öneriniz var mıdır?
Galaxy S22 öneririm ancak pil performansı biraz kötü. Gün içerisinde 4-5 saat kullanıyorsanız herhangi bir sorun teşkil etmez.

20-25k max bu aralıklara çıkabileceğim bir telefon olsun istiyorum. Snapdragon işlemci olması yeterli son model olsun diye bir istediğim yok. Telefonla oyun oynamayacağım için amiral gemisi özellikleri de istemiyorum. Şarjı beni bir gün boyunca götürebilsin ve uzun ömürlü kullanımım olsun istiyorum. Bir de kamerası elle tutulabilir iyi bir telefon öneriniz var mıdır?
Xiaomi 12

Oyun oynamayan biri isen aslında mi13T seni götürür işlemcisi kötü değil. Pocodan çok daha iyi telefon günlük kullanıcı için. Özellikle poconun kamerası kötü. Bataryası güzel. Benim mi13T almama sebebim ben oyun oynayan biri olduğum için. Ki mi13T aslında bugünkü oyunlarda kötü performans vermiyor. Arka kamerası aslında gerçekten çok iyi. Pico halt eder. Sakın pico alma.
Günlük kullanıcı isen Mi13T tam sana göre. Eğer samsung S23 e çıkmıyorsa bütçen. Çünkü o fiyatta en iyi kamera şuan gördüğüm kadarı ile Mi13T ve samsung S23Fe de.
Bütçen 26k civarı ise ya Mi13T ya da SamsungS23Fe. SamsungS23Fe yeni çıktığı için batarya performansı belli değil.

Son düzenleme:
Mi13t alın benden size tavsiye 3 4 til sonra yine guncellersiniz fazla para vermeye gerek yok Samsung larsa hala ısınma sorunu var telefonlara iyi sogutma koymuyorlar işlemci güçlü ama sogutma olmadığından eksiye olan sogutma verimli değil MI13t 36 derece görürken iPhone 15 40 derecelerde birçok şikayet var sitelerinde hala Samsung ısınma problemi yaşatıyor MI13t alın keyfinize bakın 😂 4 yıla kadar her oyunda sizi götürur oyunlar geç gelişir unutmayın 😂

Mi13t alın benden size tavsiye 3 4 til sonra yine guncellersiniz fazla para vermeye gerek yok Samsung larsa hala ısınma sorunu var telefonlara iyi sogutma koymuyorlar işlemci güçlü ama sogutma olmadığından eksiye olan sogutma verimli değil MI13t 36 derece görürken iPhone 15 40 derecelerde birçok şikayet var sitelerinde hala Samsung ısınma problemi yaşatıyor MI13t alın keyfinize bakın 😂 4 yıla kadar her oyunda sizi götürur oyunlar geç gelişir unutmayın 😂
Xiaomi 13t çok kaba duruyor S23 tasarım bakımında bile iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı