Xiaomi 2K 165Hz vs Acer Nitro 2K 165Hz

redd34

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
İkisi de IPS, sRGB kapsamları %100, parlaklık değerleri yüksek. Acer 8+2 bit renk verebiliyor. Kağıt üzerinde tek kayda değer fark Acer'in 10 (8 bit+FRC) bit renk vermesi.

Veya bu iki model niye alınmaz? Ben internette kötü yorumlarını göremedim ama 2-3 yıl önce çıkmış, nispeten eski modeller.

Model isimleri çok uzun diye başlığa koymadım ama bahsi geçen modeller: XMMNT27HQ, VG271UMBMIIPX

Bu listeden düzgün farkı olan tek monitör ViewSonic VX2780J farka değer mi?

Pivot ayarı sizin için önemsiz ise Acer alınabilir.
Kimse kimseye önermiyor, forumlarda konusu neredeyse yok. 2K 144Hz üstü monitörlerde en mantıklı modeller bunlar değil mi ya? Acaba niye sürekli 9-12 binlik modeller öneriliyor?

Kimse kimseye önermiyor, forumlarda konusu neredeyse yok. 2K 144Hz üstü monitörlerde en mantıklı modeller bunlar değil mi ya? Acaba niye sürekli 9-12 binlik modeller öneriliyor?
Şimdi hocam ne kadar ekmek o kadar köfte, bizim halkımızda bu bilinmediği için 5 liralık malı 10 liralık mal ile karşılaştırma çok yaşanıyor, biri ucuzsa indirim haricinde özellikle ucuzsa bir sebebi vardır ve tam tersi pahalıysa bazı durumlar hariç kalitelidir, Acer güzel markadır monitör konusunda ve laptop konusunda da başarılı bulduğumu söyleyebilirim, Xiaomi yorumlarına baktığımda ghosting olmadığını belirtmiş ancak resimde çok belli gözüküyor, kaldı ki Xiaomi gibi bir marka oyuncu ürünleri konusunda deneyimsiz ve başarısız buluyorum, bu bütçe aralığında ürünün incelemelerini inceleyip Acer monitörü düşünebilirsiniz, bütçe artarsa Wiewsonic'de özellikle iyi bir markadır, Acer olan ürünün kötü yanı yükseklik alçaklık ayarının da olmaması, ergonomiklik konusunda pek başarılı olduğunu söyleyemem ancak kullanıma göre değişir.

Geri
Yukarı