Xiaomi 4A Giga alınır mı?

Üretim tarihine nereden bakabilirim bilmiyorum lakin mayıs 2021 de almışım ürünü.
Kutusunda yazması lazım. Hem OpenWRT ile mi kullanıyorsunuz ve memnun musunuz? Bufferbloat için alıyorum.
1675193883259.png

Kutusunu maalesef attım. OpenWrt ile kullanıyorum ve SQM kurulu. Bufferbloat sonuçlarım aşağıdaki gibi ama daha iyi sonuçlar aldığım da oldu.

Ekran Resmi 2023-01-31 23.07.33.jpg

@Xoloth Hocam aldım ama beni tatmin etmedi. Kendi modemimle salonda 46-47Mbps alırken burada 30 civarı dalgalanarak alıyorum. Bu testi stok yazılımla yaptım. OpenWRT kurarsam menzil yükselir mi?

Bir de hocam kendi modemimi bridge moduna alınca router internete bağlanamıyor.

Son düzenleme:
@Xoloth Hocam aldım ama beni tatmin etmedi. Kendi modemimle salonda 46-47Mbps alırken burada 30 civarı dalgalanarak alıyorum. Bu testi stok yazılımla yaptım. OpenWrt kurarsam menzil yükselir mi?

Bir de hocam kendi modemimi bridge moduna alınca router internete bağlanamıyor.

Stok yazılım kullanmıyorum. OpenWrt'yi sorduğunuz için sizin de OpenWrt ile kullanacağınızı düşünüyordum.

Stok yazılım kullanmıyorum. OpenWrt'yi sorduğunuz için sizin de OpenWrt ile kullanacağınızı düşünüyordum.
Bir kurup deneyelim bakalım çünkü stok yazılımı gerçekten rezalet.

@Xoloth hocam OpenWRT'yi sorunsuz bir şekilde kurabildim daha iyi oldu ama IPv6 alamıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı