Xiaomi 67 watt hızlı şarj kablosu önerisi

MutluLaz

Decapat
Daha fazla  
Her yere baktım fakat sadece kabloyu satan orijinal bir yer bulamadım orijinal sitede de satılmıyor iyi ve kaliteli bir hızlı şarj kablosunu nereden bulabilirim?
Her kablo da olmuyor sanırım Xiaomi'nin hızlı şarj desteği için USB portunun içinde bir şey varmış diye duydum.
Not: Telefonum Xiaomi Redmi Note 11 Pro.

Her yere baktım fakat sadece kabloyu satan orijinal bir yer bulamadım orijinal sitede de satılmıyor iyi ve kaliteli bir hızlı şarj kablosunu nereden bulabilirim?
Her kablo da olmuyor sanırım Xiaomi'nin hızlı şarj desteği için USB portunun içinde bir şey varmış diye duydum.
Not: Telefonum Xiaomi Redmi Note 11 Pro.

Ürün orijinal mi değil mi nasıl anlayacağımızı ben de bilmiyorum. İnternetteki onca adaptör + kablo içinden yorumları iyi olan bir tanesini aldım, kullanıyorum ama orijinalliğinden emin değilim: ürün kutusuz geldi ama telefon 67W çekiyor ve garanti belgesi koymuşlar. Bana Mi Store ya da Genpa'ya gidip oradan satın almamı önermişlerdi, orijinalliğinden emin olmak istiyorsanız oradakiler %100 orijinal.

Miturkiye.com.tr isimli site hakkında çok güzel şeyler söylemiyorlar, Google'da güvenilir mi diye aratınca güzel şeyler çıkmadığı için o siteden almaktan vazgeçmiştim.

Ürün orijinal mi değil mi nasıl anlayacağımızı ben de bilmiyorum. İnternetteki onca adaptör + kablo içinden yorumları iyi olan bir tanesini aldım, kullanıyorum ama orijinalliğinden emin değilim: Ürün kutusuz geldi ama telefon 67W çekiyor ve garanti belgesi koymuşlar. Bana mi Store'ya da Genpa'ya gidip oradan satın almamı önermişlerdi, orijinalliğinden emin olmak istiyorsanız oradakiler %100 orijinal.

Miturkiye.com.tr isimli site hakkında çok güzel şeyler söylemiyorlar, Google'da güvenilir mi diye aratınca güzel şeyler çıkmadığı için o siteden almaktan vazgeçmiştim.

Aldığın yerin linkini bırakabilir misin?

Geri
Yukarı