Xiaomi Air purifer 4 yüksek hava kirliliği indeksi

ErenSMG

Centipat
Daha fazla  
Selam dostlar,

Öncelikle yatak odam o kadar toz alıyor ki, sabah temizlik yapılsa bile gece uyurken telefon ışığının üzerinde tozlar uçuşuyor. Masa, yatak, yer günlük temizlememe rağmen aşırı tozlu. Öyle ki uyurken telefonu masaya koyuyorum sabah uyandığımda üzeri tozla kaplı olarak buluyorum. Üstelik toza alerjim var :( açık cam vs. bırakmıyorum.

Sözün özü kurtulmak için Xiaomi Air purifer 4 cihazını aldım. Önce deneme amaçlı salonda bir süre çalıştırdım, salonun hava kirliliği indeksi 15 civarı idi. Uygulama üzerinde havanın temiz olduğu yazıyordu ve cihazda yeşil ışık yanıyordu. ( cihazda yeşil, sarı, turuncu, kırmızı ışıklar hava kirliliğini gösteriyor.) Cihazı yatak odama koydum ve 24 saat çalışmasına rağmen hava kirlilik indeksi an itibarıyla 85 ( kırmızı).

Sizce cihaz yetersiz mi kalıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.

Salonun hava kirliliği indeksi 15 iken, yatak odasının hava kirliliği indeksi nasıl 85 oluyor?

Bence çözülmesi gereken sorun bu.

Merhaba.

Salonun hava kirliliği indeksi 15 iken, yatak odasının hava kirliliği indeksi nasıl 85 oluyor?

Bence çözülmesi gereken sorun bu.
Odanın konumu ile alakalı herhalde. Sokağa, caddeye bakan pencere varsa çok tozlanıyor. Her gün masanın tozunu alıyorum ben de, bir de masa siyah... En ufak toz zerresi bile belli oluyor. Muhtemelen benim odanın da kirlilik indeksi yüksek çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı