Çözüldü Xiaomi Airdots sağ kulaklık ses gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ardadeniz07

Femtopat
Daha fazla  
Sağ taraf hem telefona hem sol kulaklığa bağlanıyor ama hiçbir şekilde ses çıkartmıyor ama şarj oluyor ışığı falan yanıyo.Alalı oldu bayağı, 1 sene falan oldu. Dinlerken tak diye gitti ses.

Çözüm
İçinde bir yerlerde bir temassızlık var kulaklığın. Salladım, bir şeyler hareket ediyor içinde ve çok az bir süreliğine ses geldi ve gitti.
Bu sıkıntı birine daha olursa en saçma çözümü söylüyorum ama kesin değil. Kulak pad'ini söktüm, oradaki kücücük yuvarlak, tahminimce toz önleyici olan, şeyi de çıkarttım. İçinde metal bir parça var, o oynuyomuş, onu birazcık oynattım ve düzeldi. Şu anda çalışıyor.
İçinde bir yerlerde bir temassızlık var kulaklığın. Salladım, bir şeyler hareket ediyor içinde ve çok az bir süreliğine ses geldi ve gitti.
Bu sıkıntı birine daha olursa en saçma çözümü söylüyorum ama kesin değil. Kulak pad'ini söktüm, oradaki kücücük yuvarlak, tahminimce toz önleyici olan, şeyi de çıkarttım. İçinde metal bir parça var, o oynuyomuş, onu birazcık oynattım ve düzeldi. Şu anda çalışıyor.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı