Xiaomi AmazFıt Bip konum takibi var mı?

anilrenklioglu

Decapat
Arkadaşlar herkese merhabalar,

Malum babalar günü yaklaşıyor. Babam alzheimer hastası ve kimi zaman dışarı çıkabiliyor yürüyüş yapmak amacı ile. Kendisine babalar gününde bir akıllı saat almak istiyorum ve amazfit bip için GPS özelliği olduğunu biliyorum. Kendisi dışarıdayken konumunu takip etmeme olanak sağlar mı? Bunu yapabilmemin bir yolu var mıdır? Bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim. Başka bir saat ya da akıllı bileklik, telefon uygulaması ile bunu yapabilirsem de olur. Tutar bazında bir sınırım yok. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon yardımıyla GPS'ten kaydettiği veriyi paylaşıyor olabilir ama net bir şey diyemeyeceğim. Ama Android'de bu iş için yapılmış uygulamalar var, kullanıyordum bir ara. IOS'ta da vardır aynı şekilde. Aşağıdaki uygulamaları inceleyebilirsin.

Direkt olarak saat ve benzeri bir şey lazımsa eğer sim kart olması gerekir diye düşünüyorum. Keşke daha fazla bilgim olsa. Araştırmam gerek.

Telefon yardımıyla GPS'ten kaydettiği veriyi paylaşıyor olabilir ama net bir şey diyemeyeceğim. Ama Android'de bu iş için yapılmış uygulamalar var, kullanıyordum bir ara. IOS'ta da vardır aynı şekilde. Aşağıdaki uygulamaları inceleyebilirsin.

Direkt olarak saat ve benzeri bir şey lazımsa eğer sim kart olması gerekir diye düşünüyorum. Keşke daha fazla bilgim olsa. Araştırmam gerek.
Geri dönüşün için çok teşekkür ederim. Dediğin gibi aslında sim kartlı birkaç saat vb. cihaz buldum fakat hepsi çocuk takip saati vs. olarak geçiyor ve gerçekten çocuk saati gibi duruyor. Babam da onları takmaz cidden koluna :) Bu sebeple başka bir şeyler arıyorum fakat Life360 uygulamasını bir deneyeceğim.

Geri
Yukarı