Xiaomi Basic vs Xiaomi Piston Fresh vs Xiaomi Piston Basic

Alperen Değer

Kilopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hangi kulaklığı tavsiye edersiniz ve neden? Üçünün arasında kaldım. Aralarında ki farklar nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
ortadaki link yani piston fresh edition hariç alabilirsşn ama onu tavsiye etmem inan hepsini kullandım diğerlerini halen aile bireylerim kullanıyor ama fresh edition 1 hafta dayanmadı ve koptu ayrıca diğerlerinin ğzerindeki qr kodu okutarak telefonuna o kulaklığa uygun olan ses cobfigini indirip performans artısı sağlayabilirsin ama ortadakinde bu yok

Yassı kablolu olan direk kopacak gibi duruyor. Piston Fresh alman daha iyi olur. Piston Fresh'i kullandım 3-4 ay kadar. Dışarıdaki sesi tamamen kesiyo. 150 TL verdiğim kulaklıktaki ses kesmeyi 30 TL ile sağlamak çok güzel. Ses kaliteside çok iyi. Tavsiyemdir.

Piston Fresh'i yaklaşık iki yıldır kullanıyorum. Bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Ses kalitesi de gayet iyi. Öneririm.
Hocam nereden aldınız? Link verebilir misiniz?
Yassı kablolu olan direk kopacak gibi duruyor. Piston Fresh alman daha iyi olur. Piston Fresh'i kullandım 3-4 ay kadar. Dışarıdaki sesi tamamen kesiyo. 150 TL verdiğim kulaklıktaki ses kesmeyi 30 TL ile sağlamak çok güzel. Ses kaliteside çok iyi. Tavsiyemdir.
Hocam nereden aldınız?

Geri
Yukarı