Xiaomi Piston Basic Edition vs Piston Fresh Edition

İki kulaklıkta uzun süreli kulaklıklar değil ama Fresh, Basic modelinin yenilenmiş versiyonu onu tercih edin. Kablo çok fark yaratmayacaktır zaten çoğu kulaklıkta normal kablo kullanılıyor.

Fresh daha iyi fakat kulaklığın genel özellikleri şöyle:
-Bir kere mikrofonu çok iyi neredeyse stüdyo mikrofonları kadar net iletiyor sesi
-Ses konusunda da aşırı güzel değil ama tatmin eder
-Malzeme kalitesi çok kötü 2-3 aya bozulabilir hatta 2 haftada bile bozulabilir.
Yani bu sonuçlara göre ben JBL falan almanızı öneririm paranız çöpe gitmesin.

-Bir kere mikrofonu çok iyi neredeyse stüdyo mikrofonları kadar net iletiyor sesi
-Ses konusunda da aşırı güzel değil ama tatmin eder
-Malzeme kalitesi çok kötü 2-3 aya bozulabilir hatta 2 haftada bile bozulabilir.
Hangi JBL kulaklığı önerirsiniz? Fiyatı çok yükseltmeden.

-Bir kere mikrofonu çok iyi neredeyse stüdyo mikrofonları kadar net iletiyor sesi.
-Ses konusunda da aşırı güzel değil ama tatmin eder.

Yanlış bilgilendirme yapmayalım hocam, 1 senedir kullanıyorum daha söküğü bile yok.
Kişiden kişiye değişir, kabloyu ısırmayın yeter.

Yanlış bilgilendirme yapmayalım hocam, 1 senedir kullanıyorum daha söküğü bile yok.
Kişiden kişiye değişir, kabloyu ısırmayın yeter.
Hocam ilk önce Fresh Edition alayım dedim. Sonra baktım ki yorumlar çok kötü hemen bozuldu falan diyorlar. Piston Basic'e baktım o da aynı şekilde. Siz nereden aldınız? Link verme şansınız var mı?

Hocam ilk önce Fresh Edition alayım dedim. Sonra baktım ki yorumlar çok kötü hemen bozuldu falan diyorlar. Piston Basic'e baktım o da aynı şekilde. Siz nereden aldınız? Link verme şansınız var mı?

Teknostore öneririm, her türlü kulaklık orijinal orada, güvenilir bir site.

Yeni konular

Geri
Yukarı