Xiaomi bildirim çubuğu bozuldu

Yahya Varol

Centipat
Daha fazla  
Telefonu kullanırken bildirimlerin gözüktüğü yerde bir renk kayması var, mor ve beyaz renkler bildirim gelen uygulamaların renkleridir. Mürekkep değildir. Bu sorun nasıl düzeltilir? Ayrıca kilit ekranında şifre girmek için yukarı kaydırdığımda ise klavye açılmıyor ve görselde gördüğünüz ekranla karşılaşıyorum. (Sorunların hepsi görsellerde mevcuttur.)

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-08-20-03-55-25-570_lockscreen.jpg
    Screenshot_2021-08-20-03-55-25-570_lockscreen.jpg
    10,7 KB · Görüntüleme: 87
  • Screenshot_2021-08-20-03-55-16-655_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-08-20-03-55-16-655_com.android.chrome.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 78
Son düzenleyen: Moderatör:
Yeniden başlatmayı denedin mi? Genelde böyle çözülür bu tarz sorunlar ama başka bir şey varsa bilmiyorum.
Telefonu sürekli parmak iziyle açıyorum, şifre girmek için yukarı kaydırdığımda (kilit ekranında) 1. görselle karşılaşıyorum. Klavye çıkmıyor. Kapat aç yaptığımda şifre soracağı için yapmadım, tekrar açamam diye.
Telefonu sürekli parmak iziyle açıyorum, şifre girmek için yukarı kaydırdığımda (kilit ekranında) 1. görselle karşılaşıyorum. Klavye çıkmıyor. Kapat aç yaptığımda şifre soracağı için yapmadım, tekrar açamam diye.
Şimdi şifreyi ve sim kodu kilidini kaldırdım. Acaba tekrar başlatsam çözülür mü? Denesem açamama gibi birşey olur mu?

SIM kilidini ve şifreyi kaldırdıysan sorun düzelmese bile kilit ekranını açmak için bir engel kalmadı anladığım kadarıyla.
Bunun gibi değil tabii ama hem forumda hem kendi deneyimlerime dayanarak aç kapa yapıldığı zaman sorun düzeliyordu.
Yeniden başlatmayı deneyin ama açılmaz ise sorumluluk kabul etmiyorum. Size kalmış bir durum.
Bilmiyorum açıkçası daha önce böyle bir sorunla ne karşılaştım ne karşılaşanı gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı