Xiaomi Bootloader Kilidi Açılmadan Yazılım Yükleme Garantiyi Bozar mı?

Bozulmaz. Bootloader kilidini açıp, işinizi hallettikten sonra kapatsanız bile garantisi bozulmuyor.

Hocam bende poco x3 nfc cihaz var 12.5.3 te sıkışmış 12.5.4 romunu google den indirip kurmaya çalıştığımda resmi olmayan rom yüklenemez hatası alıyorum garip olan şey ise aynı rom arkadaşımın telefonuna yüklenebiliyor yani sorun benim cihazda bunu en garanti çökme olmucak şekilde nasıl çözebilirim.

Hocam bende POCO X3 NFC cihaz var 12.5.3'te sıkışmış 12.5.4 ROM'unu Google'dan indirip kurmaya çalıştığımda resmi olmayan ROM yüklenemez hatası alıyorum garip olan şey ise aynı ROM arkadaşımın telefonuna yüklenebiliyor yani sorun benim cihazda bunu en garanti çökme olmayacak şekilde nasıl çözebilirim?

Hocam ayarlarda yüklü ROM'ları karşılaştır. Arkadaşının cihazı global olabilir. Ya da sürümü daha erken alan bir bölge olabilir. Bence çok cihazla uğraşma kendim 10t Pro ile uğraşırken 200 liralık olmuştum.

Hocam cihazların ikisi de global ve ikisi de bölge olarak TR de yani alması lazım güncellemeyi arkadaşım 2 ay önce aldı neredeyse bende kullanmak istiyorum yüksek performans modunu çok hoşuma giden bir mod. Ne yapmamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı