Xiaomi Cloud'da " Xiaomi yetkisi kaldırıldı" hatası

rashnikko

Hectopat
Merhaba, önceden kullandığım bir Xiaomi telefonum vardı. Yurt dışı ve saçma sapan yazılım sorunlarından bıkıp Huawei'ye geçtim ve o telefonumu da sıfırladım ama Xiaomi hesabım hala açık bir şekilde kardeşime verdim o kullanıyor. Sonradan fark ettim ki benim önceden olan tüm verilerim Xiaomi Cloud üzerine depolanmış yedeklenmişti yani kardeşim her birine erişebilecekti. Bu yüzden telefonu aldım ve galeri için yedeklenmiş olan verileri silmeye çalıştım ama ne yazık ki bu Allah'ın belası firmanın yazılımı gibi. Sistemi de rezil. Silmekle alakalı bir yer bile yok çare bulamayınca yetki kaldırma diye bir şey buldum ve ona bastım. Bastıktan sonra ne bilgisayardan ne telefondan mi hesabıma erişemedim hesap açık fakat girince "Xiaomi yetkisi kaldırıldı" gibi bir uyarı veriyor. Şimdi bu telefonda yetkiyi kaldırınca benim eskiden olan tüm yedeklemelerimde cihazdan kalkmış mı oldu? Yani kardeşimin bu yedeklere verilere ulaşma şansı kalmadı mı? Yardımlarınızı bekliyorum, eğer veri silmek için yanlış bir yol seçtiysem bunu düzeltip nasıl silebilirim veya şu an yaptığım işlem ile verileri silmiş sorunu çözmüş mü oldum? Teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı