Xiaomi Duvar Kağıdı büyüyor nasıl düzeltilir?

serhat43434

Decapat
Xiaomi Redmi 8 cihazımda herhangi bir uygulamalardan veya cihazın kendi 'Temalar' uygulamasından yaptığım duvar kağıtları ekrana sığmıyor ve resmin ortasına doğru büyüyor aynı zamanda duvar kağıdı kaydırmayı kapatsam da.
Duvar kağıdı ekranı kaydırdıkça kayıyor bu iki olay aynı anda yaşanıyor nasıl düzeltebilirim?

(Bu sorunlar sadece ana ekranda oluyor)
(Duvar kağıdı ayarlayıcı programlar kullandım düzelmedi)

MIUI 10

MIUI 11 güncellenilebiliyor ozaman çözülür mü?

Aynı sorun bende de var şu an düzeltebildiniz mi? (Mi 8 Lite ) Ana ekrana koyunca fotoğraf büyüyor kilit ekranında sorun yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
MIUI 11'de eğer duvar kağıdının kaymasını istemiyorsanız, kapatabiliyorsunuz. Zaten normalde kapalı, ama eğer kaymasını isterseniz, açabilirsiniz. MIUI 11'e güncelleyin.

MIUI 11'de eğer duvar kağıdının kaymasını istemiyorsanız, kapatabiliyorsunuz. Zaten normalde kapalı, ama eğer kaymasını isterseniz, açabilirsiniz. MIUI 11'e güncelleyin.
miui11 güncelleştirmesi var telefonda ve kaydırma seçeneği kapalı ama kaç gündür halen aynı şekilde kaydırma açınca da aynı şekilde ölçeklenmiyor zaten bir sorun var ama çözemedim.

miui11 güncelleştirmesi var telefonda ve kaydırma seçeneği kapalı ama kaç gündür halen aynı şekilde kaydırma açınca da aynı şekilde ölçeklenmiyor zaten bir sorun var ama çözemedim.
Bende de aynı sorun var animasyonlu duvar kağıdı koydum sonra normal bir duvar kağıdı ekledim ama ölçeği büyüdü telefonu sıfırladım düzeldi tekrardan denedim animasyonlu yine ölçek büyüdü yeni bir güncelleme ile düzelir umarım

Ben yaptım sanırım halen bozulmadı öncelikle arka planı seçin büyük çıkar yine baştan başlatın direkt hiç dokunmadan Play Store girin ve oradan Microsoft Launcher yükleyin yüklenmesini bekleyin çıkmadan açın kurun ve silin ben yaptım düzeldi inşallah bozulmaz şu ana kadar sorun olmadı.

Geri
Yukarı