Xiaomi Earbuds Basic 2S Bluetooth kulaklık PC'de kullanılır mı?

FDR

Centipat
Şu anda bilgisayarda kablolu bir kulak üstü kulaklık kullanıyorum ve her şeyinden memnunum ancak kablolu olması rahatsız ediyor. Bluetooth adaptörü satın alıp Earbuds bağlayayım mı, memnun kalır mıyım?

Hocam kablolu kulak üstü kulaklıktan bu kulaklığa geçince aşırı tuhaf oldu. Müzik çok kalitesiz hissettiriyor, ses temiz değil gibi geliyor. Sizde de böyle bir şey oldu mu?
Bluetooth kulaklıklarda (çipi çok iyi olmayanlarda) ses temiz değil gibi gelir ilk başlarda. Zamanla alışırsınız hocam. Yalnızca AirPods'da temiz ses alabilmiştim ben.

Bluetooth kulaklıklarda (çipi çok iyi olmayanlarda) ses temiz değil gibi gelir ilk başlarda. Zamanla alışırsınız hocam. Yalnızca AirPods'da temiz ses alabilmiştim ben.
Anladığım kadarıyla Airpods dışında tüm kulaklıklar (Edifier vs.) bana böyle gelecek hocam anladım, çok teşekkürler.

Anladığım kadarıyla Airpods dışında tüm kulaklıklar (Edifer vs.) bana böyle gelecek hocam anladım, çok teşekkürler.
AirPods dışındaki kulaklıklar temiz ses veremez diye bir kaide yok hocam. Kullandığım kulaklıklar arasından en iyisi AirPods'du ondan öyle yazdım bilginize.

Geri
Yukarı