Xiaomi earbuds basic s çakma geldi

KilliGobek

Picopat
Merhabalar, bugün amazondan aldım ürünü.

Ürünün jelatini Xiaomi warranty pusulası ve diğer aksamları mevcuttu.

Lakin çakma olduğuna şüphelendiren bafir adamın videosundaki 2 adet çakmaya ait özellik mevcut.

1. Şu kulaklığın yedek silikonlarında 7 other yazması gerekirken 7 cpe yazıyor.

2. Şu kulaklığın silikonunun altında yazan ufak gri seri numarası mevcut değil.

Sizce Amazon beni düddükledi mi, bu durumda ne yapabilirim?

Amazon senden 100-200 lira düdüklese ne olur? Sence bununla uğraşır mı amazon? Aldığınız satıcı üstte ki arkadaşın dediği gibi amazon'da satış yapan bir satıcıdır. Kendileri değildir. Durumu amazona anlatıp iade edin. Sorun çıkarmayacaklardır.

Site Amazon olabilir ama satıcı Amazon olmayabilir. Amazon kendi sattığı ürünlerde böyle bir şey yapmaz, ihtiyacı yok.

Merhabalar, bugün amazondan aldım ürünü.

Ürünün jelatini Xiaomi warranty pusulası ve diğer aksamları mevcuttu.

Lakin çakma olduğuna şüphelendiren bafir adamın videosundaki 2 adet çakmaya ait özellik mevcut.

1. Şu kulaklığın yedek silikonlarında 7 other yazması gerekirken 7 cpe yazıyor.

2. Şu kulaklığın silikonunun altında yazan ufak gri seri numarası mevcut değil.

Sizce Amazon beni düddükledi mi, bu durumda ne yapabilirim?
Bafirin incelediği modeller ilk nesil Airdots idi siz Airdots S almışsınız ufak tefek farklılıklar olabilir.

Amazon düdüklemez. Ekran koruyucu sipariş etmiştim yanlış renkteki geldi. Paramı iade edip ürünü bende bıraktılar...

Amazon seni niye düdüklesin müşteri temsilcisine anlat durumu geri gönder. Büyük ihtimalle satıcı Amazon'daki 3. parti satıcılardan birisiydi.

Amazon senden 100-200 lira düdüklese ne olur? Sence bununla uğraşır mı amazon? Aldığınız satıcı üstte ki arkadaşın dediği gibi amazon'da satış yapan bir satıcıdır. Kendileri değildir. Durumu amazona anlatıp iade edin. Sorun çıkarmayacaklardır.
Amazon satıcı

Aldığınız ürünün link'ini atar mısınız? Amazon ise daha bi sevinin normal de iade de yaşamayacağınız sıkıntıyı bu kez hiiiç yaşamazsınız. Ama bence ürün orjinaldir. Xiaomi türkiye'den bilgi almayı deneyin bu konu hakkında ürün bilgilerinizi söyleyip.

Aldığınız ürünün Link'ini atar mısınız? Amazon ise daha bir sevinin normal de iade de yaşamayacağınız sıkıntıyı bu kez hiiiç yaşamazsınız. Ama bence ürün orjinaldir. Xiaomi Türkiye'den bilgi almayı deneyin bu konu hakkında ürün bilgilerinizi söyleyip.

Bir de kutuda çizik vardı hocam şarj soketinde bir de üstünde belirgin değil fazla ama flash ile gördüm.

Buyurun link

Geri
Yukarı