Xiaomi Galeriden fotoğraflar siliniyor

Dark Owl

Kilopat
Note 7 kullanıyorum. MiCloud senkronizasyonu açık ama fotoğrafların orijinal olanları silinip sadece thumbnail denen kısmı kalıyor. Görüntülemek için orijinal dosyayı indir demem gerekiyor. Hepsini nasıl tek seferde indiririm, bir daha silmesini nasıl engellerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
MiCloud saçma bir özellik. Telefondan bir fotoğraf sildiğin zaman buluttan'da siliniyorsa buna bulut hizmeti yerine farklı bir şey denmeli.

MiCloud saçma bir özellik. Telefondan bir fotoğraf sildiğin zaman buluttan'da siliniyorsa buna bulut hizmeti yerine farklı bir şey denmeli.
Silinmiyor aslında. Bulutta çöp kutusu diye bir kısım var oraya düşüyor diye biliyorum.

Dediğim anlaşılmamış. Galerimde hir fotoğrafı görmem için orijinal boyutu indirmem gerekiyor. Bunu nasıl düzeltebilirim diyorum fotoğraflar clouda yüklü zaten. Telefonumda da kalsın istiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı