Xiaomi global versiyon telefonlar neden ucuz?

kaan kaan

Hectopat
Öncelikle herkese sağlıklı güzel günler, arkadaşlar sorum şu: Sahibinden üzerinde gezinirken Xiaomi Redmi Note 8 Pro telefonun global versiyonu olan telefonun sıfırının 1529 TL'den başladığını gördüm lakin bu telefonun N11 gibi sitelerde 1000 TL fark hatta üzeri fiyatlarla satıldığını biliyorum. Sadece garantiden dolayı bu kadar ucuz olamazlar diye düşünüyorum bu konuda bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese sağlıklı güzel günler, arkadaşlar sorum şu: Sahibinden üzerinde gezinirken Xiaomi Redmi Note 8 Pro telefonun global versiyonu olan telefonun sıfırının 1529 TL'den başladığını gördüm lakin bu telefonun N11 gibi sitelerde 1000 TL fark hatta üzeri fiyatlarla satıldığını biliyorum. Sadece garantiden dolayı bu kadar ucuz olamazlar diye düşünüyorum bu konuda bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
Link atabilir misiniz merak ettim ben de ?

Şöyle ki bu telefonlar yurt dışından geldikleri için yarın öbür gün kapandıklarında, kapısını çalabileceğiniz bir satıcıdan almanız önemli.
Servise değil satıcıya giderim, yenisini talep ederim. Güvenilir satıcı için 1000₺ verebilirsiniz ama servis için verilmez. Türkiye'de adam gibi çalışan servislerin sayısı bir elin parmağını geçmez. Gider paramla yaptırırım da kendi malımla rezil olmam en azından.
Gerçi son günlerde "güvenilir satıcı" dediklerimiz de sapıtmaya başladı ya, nereden alacağımızı şaşırdık artık.

Gidip yerinde görebilecekseniz bakın derim. Özellikler kısmına 5G desteklediği yazılmış, komik. :D
Ama mantık Sylveon'un yukarıda anlattığı gibi.

Geri
Yukarı