Xiaomi güncelleme doğrulanamıyor hatası

Düzelir hocam bir süre sonra. Sunucularda sorun falan olmuştur takmayın derim.

Hocam selam elimde Redmi Note 10t 5G cihaz var güncelleme yapmıyor format atıldı bugün SIM kart görmüyor sürümden dediler mi.com.global sitesinden orj guncellem aldım kabul etmiyor aynı hatayı veriyor ne yapmam lazım yardımcı olur musun?

@qwertyklavye Hocam selam elimde redmi note 10T 5G cihaz var güncelleme yapmıyor format atıldı bu gün sim kart görmüyor sürümden dediler orj guncelleme aldım kabul etmiyor aynı hatayı veriyor ne yapmam lazım yardımcı olurmusun

Son düzenleme:
@lastdarkwave merhaba. Redmi note 12 pro+ 5g kullaniyorum sürümüm 14.0.6.0 TMOMİXM. Hyperos güncellemesi henüz gelmedi. Kendim manuel olarak paket seç diyince ayni hatayı alıyorum. Guncelleme dosyalarini benimle paylasabilir misiniz rica etsem. Yardimci olabikir misiniz

@lastdarkwave merhaba. Redmi note 12 pro+ 5g kullaniyorum sürümüm 14.0.6.0 TMOMİXM. Hyperos güncellemesi henüz gelmedi. Kendim manuel olarak paket seç diyince ayni hatayı alıyorum. Guncelleme dosyalarini benimle paylasabilir misiniz rica etsem. Yardimci olabikir misiniz

Elbette yardımcı olurum hocam.
2. olan paket değilde 1. olan paketi indirip bir daha deneyin.

Geri
Yukarı