Xiaomi kendi kendine format atıyor

XandeR12

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabayte B450 Gaming X 3600MHZ DDR4 ATX Anakart

Sapphire Pulse AMD 6700XT (PCI-E 4.0) GDDR6 Ekran Kartı

AMD Ryzen 5 3600 3.6/4.2GHz AM4 İşlemci

XPG Gammix D30 16GB (8x2) 3200MHZ CL16 Ram

Corsair MP510 960GB (3500 Read - 3000 Write) SSD

Xigmatek Venom X 650W +80 Bronze Kasa

AOC 24G2U 144HZ IPS 1MS (MPRT) Monitör
Şimdi benim bu Xiaomi'ye altından gırip üstünden çıksam yeridir. Bu nasıl telefon böyle, neyse konuya gelecek olursak tüm hesap şifre ne varsa gitti. Telefonum Xiaomi Redmi S4 telefonumun şarjı bitti. Şarja taktım ve telefonu açtım. Önüme kurulum ekranı geldi. Bir yanlışlık oldu deyip tekrar kapayıp açtım yine kurulum ekranı geldi. Neyse bir yanlışlık olmuştur, güncelleme gelmiştir diyerek açtım telefonu kendi kendini resetlemiş .
Acaba bu durumu düzeltebilir miyim? yardımcı olacak bir arkadaş var mı bu konuda olursa çok sevinirim her şey gitti telefonda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun demekten başka birşey yapılamaz sanırım. Telefonunuz resmen fabrika ayarlarına dönmüş.

Garantisi var ise, servis ile görüşüp durumu bildirin belki birşeyler yapılabilir bilemiyorum.

Şimdi benim bu Xiaomi'ye altından gırip üstünden çıksam yeridir. Bu nasıl telefon böyle, neyse konuya gelecek olursak tüm hesap şifre ne varsa gitti. Telefonum Xiaomi Redmi S4 telefonumun şarjı bitti. Şarja taktım ve telefonu açtım. Önüme kurulum ekranı geldi. Bir yanlışlık oldu deyip tekrar kapayıp açtım yine kurulum ekranı geldi. Neyse bir yanlışlık olmuştur, güncelleme gelmiştir diyerek açtım telefonu kendi kendini resetlemiş .
Acaba bu durumu düzeltebilir miyim? yardımcı olacak bir arkadaş var mı bu konuda olursa çok sevinirim her şey gitti telefonda.
İlk olarak telefonun 2016 model. Xiaomi yeni telefon almak için saçma sapan güncellemeler yapıyor.
Hexa-core (4x1.4 GHz Cortex-A53 & 2x1.8 GHz Cortex-A57) İşlemcili telefonların çoğunda arıza oluyor.Yani sıkıntı telefonun eski olmasında. Şu an kullandığınız işletim sistemi sürümünü yazar mısınız?

İlk olarak telefonun 2016 model. Xiaomi yeni telefon almak için saçma sapan güncellemeler yapıyor.
Hexa-core (4x1.4 GHz Cortex-A53 & 2x1.8 GHz Cortex-A57) İşlemcili telefonların çoğunda arıza oluyor.Yani sıkıntı telefonun eski olmasında. Şu an kullandığınız işletim sistemi sürümünü yazar mısınız?
Miui 11 yada 10 olması lazım.
Telefon sıfırlanmış geçmiş olsun.
Kendi kendine niye sıfırlıyor onu anlamadım.
Miui 11 yada 10 olması lazım.

Kendi kendine niye sıfırlıyor onu anlamadım.
Düzeltilemez mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı