Xiaomi Kulak İçi Kulaklık Mikrofonu Bilgisayarda Çalışmaması

Ahmet Kirdim

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Xiaomi Piston Basic Edition kulaklıkta mikrofon bulunmasına rağmen laptopta kullanamıyorum.
Ses kulaklığa geliyor ancak laptopta kullanırken mikrofonu çalışmıyor (telefonda mikrofon gayet iyi çalışıyor).
Ses kartı ayarlarında mikrofon olarak sadece dahili mikrofon görünüyor ve dahili mikrofon çalışıyor.
Ben kulaklığın mikrofonunu kullanmak istiyorum, yardımcı olursanız teşekkürler...

Dostum iphone 5-6-7 nin kulaklığındada mikrofon bilgisayarda çalışmıyor çünkü yazılımı desteklemiyor belkide yazılım sorunu vardır . Yazılımı desteklemiyorsa çalışmaz bilgisayarda

Dostum iphone 5-6-7 nin kulaklığındada mikrofon bilgisayarda çalışmıyor çünkü yazılımı desteklemiyor belkide yazılım sorunu vardır . Yazılımı desteklemiyorsa çalışmaz bilgisayarda
Önerin için teşekkürler, aldığım laptop freedos gelmişti işletim sistemi yükledikten sonra denediğimde bilgisayarın dahili mikrofonu çalışıyordu.
Ancak tekrar format attım düzeldi. Sebebi bilmiyorum ama şuan sorunsuz kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı