Xiaomi kulaklık kendi kendine bozuldu

Kül Tigin

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Elektrik ve Elektronik
'Çin malı' teknoloji almayın sadece bunu söyleyeceğim. Temiz kullanmama rağmen 2-3 ay içinde bozuldu, ilk önce sol gitti sonra sağ gitti. Adı üstünde Çin malı ses kalitesi de kötüydü. Şu güzel yorumları kim yapıyor acaba? 7-8 yıla yakın bir süre önce Sennheiser HD 201 marka kulak üstü kulaklık almıştım 2. gününde yanlışlıkla üstüne oturmuştu ev ahalisinden birisi kırılmıştı. Kulaklığın tekini bantladım hala ilk günkü gibi temiz, kulaklığı takıyorsun 100.000 liralık stüdyonun içindesin.
Ve o zamanlar 75 TL'ye Vatan'dan almıştım, şimdi 150 TL geldiğimiz nokta böyle bakınca dipsiz çukurda olduğumuz belli oluyor. Alman malı al, bir daha bir şey almana gerek kalmaz. Adamlar yapıyor, üretmek için doğmuşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok geç oldu fakat sormak isterim. Hangi modeli kullanmıştınız ? Bu arada dediğiniz kronik sorunları 3 tane Xiaomi kulaklıkta (iki tane spor ve bir tane Hybrid Pro HD) yaşadım. Bluetooth olanların birisinin bataryası, diğerinin ise çok fonksiyonlu butonu bozuldu. Hybrid Pro HD'de yaşadığım problem ise, sol kulaklıktan ses gelmeme problemiydi. Fakat buna rağmen bazen Airdots Pro kulaklığını almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı