Xiaomi kulaklık yere düştü

Sevdiği var

Hectopat
Daha fazla  
Xiaomi kulaklığım vardı bisikletle gezerken cebimden düştü. Sonra sağ kulak yuvaya koyunca sabit durmuyor ve şarj almıyor. Bağlamaya çalışıyorum solu bağlanmıyor ne yapmalıyım servise götürme gibi bir ihtimal sadece ben yapabilirim. Nasıl yapacağımı da bilmiyorum. Yardım eder misiniz?
Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_20210912_234926.jpg
    IMG_20210912_234926.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 345
  • IMG_20210912_234916.jpg
    IMG_20210912_234916.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 353
Bu kulaklığı bir ben yıllardır sorunsuz kullanıyorum herhalde. Orijinal olduğuna emin misiniz? Kasanın içinde kulaklığı tutan mıknatıslar var, o düşmüş olabilir. Eliniz yatkınsa kenarlarından kanırtıp açın içini, zaten muhtemelen şu an sallayınca ses geliyordur.

Bu kulaklığı bir ben yıllardır sorunsuz kullanıyorum herhalde. Orijinal olduğuna emin misiniz? Kasanın içinde kulaklığı tutan mıknatıslar var, o düşmüş olabilir. Eliniz yatkınsa kenarlarından kanırtıp açın içini, zaten muhtemelen şu an sallayınca ses geliyordur.

Sallayınca ses gelmiyor.

Orijinaldir nasıl açacağım hakkında hiçbir fikrim yok.

Sallayınca ses gelmiyor.

Orijinaldir nasıl açacağım hakkında hiçbir fikrim yok.

Kapağı açıyorsun, kulaklıkları koyduğun kısmın kenarına bir tornavida veya maket bıçağı sokup kaldırıyorsun. Ama içini açmadan önce sıfırlamayı falan dene, 10 saniye basılı tutma falan olayı vardı internetten bulursun. Son çare olarak fiziksel tamir yaparsın. Bu arada garantisi yok mu, bence bu kullanıcı hatası değil gönderebilirsin.

Kapağı açıyorsun, kulaklıkları koyduğun kısmın kenarına bir tornavida veya maket bıçağı sokup kaldırıyorsun. Ama içini açmadan önce sıfırlamayı falan dene, 10 saniye basılı tutma falan olayı vardı internetten bulursun. Son çare olarak fiziksel tamir yaparsın. Bu arada garantisi yok mu, bence bu kullanıcı hatası değil gönderebilirsin.

Garanti bitti yere düştü kullanıcı hatası olabilir kulaklık beyaz ışık geliyor sonra yok.

Açmayı deneyeceğim tornavidayı ereden sokcam yanda falan çizgi olsa oradan bir şey yapayım diyeceğim oda yok sadece kapağın altında bir yer var o kadar.

Son düzenleme:
Kulaklığınız yere düştüğü zaman bu videodakileri yapın. Düşünce benimde hiç tepki vermiyordu, bunu yaptım düzeldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kulaklığınız yere düştüğü zaman bu videodakileri yapın. Düşünce benim de hiç tepki vermiyordu, bunu yaptım düzeldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Beyaz ışık yanıyor sonra gidiyor nasıl yapabilirim sağ taraf tutmuyor yuva sol taraf tutuyor şarj alıyor ama orasıda aynı ışık yanıyor sonra gidiyor.

Geri
Yukarı