Xiaomi Mi 10T nasıldır?

Come on Muco

Hectopat
Mi 10T. Güzel cihaz güzel fiyat. Xiaomi dezavantajı nedir? Aldığım telefonu 3.5-4 yıl kullanacağım ve 2 yıl tam dolmadan pil değişimi de yaparım. Servis, yazılım malzeme kalitesi( buradaki asıl kastettiğim söket yeri bozulması boya atması gibi şeyler arka taraf cam, metal, plastik olması gibi değil) arayüzde reklam çıkartma gibi kalitesiz durumlar. Kullanmış kişiler bilgi verebilirler mi?

Dostum oyun için alıyorsan orasına pek bir şey söylemem ama telefon çok iyi. Bende mi 10 Lite var telefonun incelemesi var. Kamera olarak bana göre iPhone 11 Pro Max'ten daha iyi kamerası var. (Tabii ayarlamalarını yaparsan). Mi'nin bütün telefonlarının kamerası çok iyi aslında neler için telefonu aldığına bağlı. Neden almak istiyorsun? Mesela kamera veya oyun performansı... Eğer kameraysa kaçırma.

Kaliteli bir şey arıyorsanız Xiaomi'den uzak durun derim. Arayüzde reklam çıkıyor şaka gibi. Bahsettiğiniz malzeme kalitesi de epey düşük. Bizzat deneyimliyorum farklı cihazlarda.

Hocam hangi telefonu kullandınız bilmiyorum ama Sony'den Xiaomi'ye geçmiş birisi olarak söylüyorum bu reklam muhabbeti nerede ya? Bir bende yok herhalde.

Hocam hangi telefonu kullandınız bilmiyorum ama Sony'den Xiaomi'ye geçmiş birisi olarak söylüyorum bu reklam muhabbeti nerede ya? Bir bende yok herhalde.
Reklam her modelde yok. Redmi Note 9 Pro'da galeride bile reklam çıkıyor.
Redmi Note 8'de kuytu köşede çıkıyor. K20 Pro'da da benzer şekilde kuytu köşede. Mi 6'da denk gelmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı