Xiaomi Mi 10T Pro vs 6000-7000 TL fiyat aralığındaki telefonlar

cansvr1

Decapat
Selamlar,

6250 TL'ye Xiaomi Mi 10T Pro almayı planlıyorum. Şuan halihazırda araştırıyorum bu fiyatta en çok gözüme çarpan model bu oldu.

Onu alma bunu al diyebileceğiniz telefonlar var mıdır 6000-7000 TL aralığında?

Edit: Gelen önerilere göre S20 FE SnapDragon 865 vs Xiaomi Mi 10T Pro vs iPhone 11 arasından bir tercih yapacağım. Bu telefonlardan kullanan kişilerin fikirlerini almak isterim.

Son düzenleme:
Selamlar,

6250 TL'ye Xiaomi Mi 10t Pro almayı planlıyorum. Şu an halihazırda araştırıyorum bu fiyatta en çok gözüme çarpan model bu oldu.

Onu alma bunu al diyebileceğiniz telefonlar var mıdır 6000-7000 TL aralığında?

S20 FE SD var hocam.

Ekran olarak S20 FE çok daha iyi.
Kamera olarak pek bir bilgim yok ancak bu yüzden bir şey diyemem.
Yazılım olarak S20 FE daha iyi.
Aynı yonga setini kullanıyorlar zaten.
Su ve toza karşı koruması var son olarak.

Çok teşekkürler yorumlarınız için. Genellikle Twitch izliyorum, fotoğraf çekme kalitesi ve telefonun uzun süre kullanımda yavaşlamaması önemli benim için. Pek telefonda oyun oynama huyum yok ama oluşabilir yeni telefon alırsam. Iphone 6 plus kullanıcısıyım.

Çok teşekkürler yorumlarınız için. Genellikle Twitch izliyorum, fotoğraf çekme kalitesi ve telefonun uzun süre kullanımda yavaşlamaması önemli benim için. Pek telefonda oyun oynama huyum yok ama oluşabilir yeni telefon alırsam. iPhone 6 Plus kullanıcısıyım.

Hocam isteklerinize en uygun cihaz S20 FE gibi.

Çok teşekkürler yorumlarınız için. Genellikle Twitch izliyorum, fotoğraf çekme kalitesi ve telefonun uzun süre kullanımda yavaşlamaması önemli benim için. Pek telefonda oyun oynama huyum yok ama oluşabilir yeni telefon alırsam. iPhone 6 Plus kullanıcısıyım.

S20 FE Snapdragon öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı