Xiaomi Mi 11 Lite 5G vs Samsung A52s 5G

yildizo21

Decapat
Daha fazla  
Dostlar merhaba. 6 yılın sonunda telefon değiştirme vaktim geldi. Biraz göz gezdirdim piyasaya. iPhone istiyordum ama olmayacak gibi malum. Başlıkta yazdığım iki telefon arasında kaldım. Güncel görüşlerinizi merak ediyorum. Önümüzdeki 3-4 hafta içinde ya bu ikisinden birini alacğım ya da yazı bekleyeceğim ama telefonumun yaza kadar dayanacağını düşünmüyorum.
  • Çok fazla oyun oynamıyorum artık.
  • Sosyal medya yoğun biraz. Dizi vs. de izliyorum
  • Kamerası da önemli benim için.
Kasa kalitesi olarak Xiaomi önde, yazılım desteği tarafında Samsung önde denmiş ama Xiaomi'nin de güncelleme sözü verdiği konuşuluyor.
Bunları göz önüne alırsak hangi cihaz tercih edilmeli sizce?

Kamera olarak A52s daha iyi. Donanım güçleri benzer düzeyde. Ekran olarak 120 Hz A52s, Mi 11 Lite 5G ise 90 Hz. Ekran kalitesi olarak ise Mi 11 Lite 5G daha iyi. İkisi arasından önerim A52s.

Mi 11 Lite 5G fiyatı epey pahalı. O kadar parayı ona vereceğine S20 FE SD 865 versiyonu al.

Kamera olarak A52s daha iyi. Donanım güçleri benzer düzeyde. Ekran olarak 120 Hz A52s, Mi 11 Lite 5G ise 90 Hz. Ekran kalitesi olarak ise Mi 11 Lite 5G daha iyi. İkisi arasından önerim A52s.

Mi 11 Lite 5G fiyatı epey pahalı. O kadar parayı ona vereceğine S20 FE SD 865 versiyonu al.

Teşekkürler. Önerdiğin cihaz da gerçekten güzel duruyor fakat bir yıl geçmiş üzerinden sanki. Sıkıntı yaratır mı bilmiyorum.

S20 FE çok daha iyi bir model bunlara göre. Hem donanım, performans ve kamera olarak S20 FE SD 865 modeli daha iyi. Daha uzun ömürlü bir ürün. Diğer modellere göre 1 yıl eski olması sorun yaratmaz, Android 12 ile çalışıyor şu an, Android 13 güncellemesini de alacak S20 FE.

S20 FE çok daha iyi bir model bunlara göre. Hem donanım, performans ve kamera olarak S20 FE SD 865 modeli daha iyi. Daha uzun ömürlü bir ürün. Diğer modellere göre 1 yıl eski olması sorun yaratmaz, Android 12 ile çalışıyor şu an, Android 13 güncellemesini de alacak S20 FE.

Peki, teşekkürler o zaman onu da liateye alayım.

Kanka selam. Bugün biraz daha araştırdım ve S21FE'yi de gördüm ve tasarımını çok beğendim. Eksi olarak işlemcisi Snapdragon değilmiş. Sanırım gelmesini bekleyeceğim. Hem şu anki fiyatı da oldukça fazla bütçeye

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı