Xiaomi Mi 11 Lite şarj bir anda %1 oluyor

adem009

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, geçen gün Xiaomi Mi 11 Lite telefonumu 1 metre yükseklikten halının üstüne düşürdüm. Düşer düşmez ekran kapandı. Düşmeden önce şarjım %92'di ve ekran kapanınca şarj göstergesi yanmaya başladı ve telefonu zar zor açmayı başardım. Açtığımda şarj %1'di. Bugün iş yerinde elime telefonu aldığımda telefonun yine kapandığını gördüm açmayı denedim ve açtığımda %80'lerde olan şarjın yine %1 seviyesinde olduğunu gördüm. Batarya sağlam daha önce sorun yoktu her şey düştükten sonra olmaya başladı. Sebebini bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum.
not: Xiaomi düşünen arkadaşlar bütçeniz varsa inanın hiç bulaşmayın. Hayatımda bir kere şans verip aldığım telefondu ve son oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bataryada herhangi bir çizik veya çatlak var mı?
Kontrol etmedim hocam

Batarya ölmüş sanırım.
Darbe alınca böyle bir durum yaşanır mı

Hocam afedersiniz ama düşürmeniz siz ile alakalı Xiaomi'yi niye kötülüyosunuzki.
Bu benim sorunum ama kalitesiz telefon en ufak darbede bile sorun çıkartabiliyor. Keşke sadece sorun bu olsa saçma sapan kronik sorunlar, güncelleme sonrası donma sorunları say say bitmez. 2 kere garantiye gönderdim yazılım atıldı diye geri gönderiyorlar hâlbuki hiç dokunmamışlar bile. Zaten müşteriyi memnun etme kısmına hiç girmiyorum insanları çok mağdur ediyorlar ben bunları yaşamış biri olarak tavsiye etmiyorum zaten emin olun bütçe sorunu olmasa insanların alacağı bir telefon değil.

Son düzenleme:
Kontrol etmedim hocam

Darbe alınca böyle bir durum yaşanır mı

Bu benim sorunum ama kalitesiz telefon en ufak darbede bile sorun çıkartabiliyor. Keşke sadece sorun bu olsa saçma sapan kronik sorunlar, güncelleme sonrası donma sorunları say say bitmez. 2 kere garantiye gönderdim yazılım atıldı diye geri gönderiyorlar hâlbuki hiç dokunmamışlar bile. Zaten müşteriyi memnun etme kısmına hiç girmiyorum insanları çok mağdur ediyorlar ben bunları yaşamış biri olarak tavsiye etmiyorum zaten emin olun bütçe sorunu olmasa insanların alacağı bir telefon değil.
Bataryayı bir yenileyin.

Ona göre satın ya da kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı