Xiaomi Mi 5 Düşük Antutu Puanı Sorunu

Erinç

Hectopat
Daha fazla  
Bir kaç gün önce Xiaomi Mi 5 aldım ve karlı bir günde geldi. Telefon gerçekten çok soğuktu ve biraz dinlendirdikden sonra şarja taktım. Telefonu kullanmaya başladım bir kaç oyun yükledim sonraki gün antutu testi yaptım. 125000 puan aldı. Biraz araştırtıktan sonra alet 131000-141000 arası alıyormuş. Benim telefonum neden bu kadar düşük aldı?Bunu merak ediyorum. İade etmem gerekir mi?Bir sorunu var mı?Yoksa ben bir şeyi mi yanlış yaptım?

Not:Telefonu 40 derece sıcaklıkta iken antutu testine soktuğumda 122k alıyorum bu en son testimin sonucu ve telefon 22 derece iken yapıldı ayrıca hafızası felan dolu değil sadece 1-2 oyun yüklü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Antutu takılmamak lazım, sadece tatmin eder yüksek skorlar. Qualcomm Bölge Müdürünün(Adını unuttum) dediği gibi "Benchmark skorlarından çok, gerçek zamanlı performansa önem vermek gerek."

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı