Xiaomi mi 6 SAR değeri nasıldır?

Jordanov

Hectopat
Daha fazla  
Xiaomi Mi 6 almayı düşünüyorum, kafama takılan bazı sorunlar var, size danışmak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
İlk önce sar değeri olarak aşağıda belirttim.
  • Sizce bu sar değeri fazla mıdır?
  • Devletin sar değeri kotası nedir?
  • Xiaomi bir telefon almalı mıyım?
Çift simli bir telefon, ben tek sim ile kullanmayı düşünüyorum, sar değerine bir düşüş olur mu?
SAR Değeri (Baş)0.409 W/kg (10g)
SAR Değeri (Vücut)1.550 W/kg (10g)

Son düzenleyen: Moderatör:
SAR Değeri Nedir? Cep Telefonlarındaki SAR Değeri Kaç Olmalıdır? » Bilgiustam

Özgül emilim oranı - Vikipedi

Bu telefon için baş kısmında maruz kalınan değer normaldir, zarar vermez. Vücuttaki değer normal olarak kabul edilen değerin üzerinde ama yine de endişe etmeniz gereken bir şey yok. Asıl sınır 10 g doku üzerinde 2 W/kg olarak belirlenmiş.

O sar değerlerine maruz kalmak için telefonla çok uzun saatler boyunca konuşmanız lazım. Tehlikesi normal kullanımda yüksek değil ama yine de telefonda fazla zaman geçirmek sağlıksızdır.

Bizim ülkede kabul edilen sınır AB tarafından ortaya konan standarttır.

Xiaomi marka bir telefon alırsanız; güncelleme desteği ve güzel bir kullanıcı deneyimi yaşarsınız fakat ithalatçı garantili olduğu için servis/garanti işlemlerinde ne olacağını bilemem. Zaten bu ülkede normal satıcı garantisi de olsa aldığınız ürünle ilgili garanti hizmeti çoğu zaman kaliteli olmuyor.

Xiaomi kalitelidir, sonuçta ''Çin'in Apple'ı'' diye anılıyor. Yeni modelleri çıktığı gün satış rekoru kırıyor.

Ben yine de bu konunun üstadını etiketliyorum. @BERWAR

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı