Xiaomi Mi 6 vs Xiaomi Mi 6X

EmirMFurat21

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. 1700-1800 TL bütçe ile Xiaomi almayı planlıyorum fakat hangisi daha iyidir onu seçemedim
Xiaomi Mi 6 mı, Xiaomi Mi 6X mi?
Aradığım özellikler: Uzun götürcek şarj. Sağlam, en ufak darbede kırılmayacak. Kamerası iyi olacak.
Şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
MI6 3350 mAh - MI6x 3010 maH aralarında çok bir fark yok. MI6 kullanıyorum ama şuan telefon alıcak olsam MI6X alırdım veya MI 8'i beklerdim.

Bende Mİ5 S var. 32 GB hafıza, 4 GB RAM modeli olan. Gerek pil olsun gerek kamera gerek oyun performansı olsun beni tatmin ediyor. Migros fiyat değişimi yapmadıysa 1000 liraya satıyor ki piyasadan çok ucuza satıyor. Telefonun eksileri ısınma sorunu var. PUBG mobilde yarım saat oynanışın ardından ısınma oluyor ve biraz kasıyor fakat diğer oyunlarda kasma olmuyor. Isınma sorununu dert etmezsen bence tam bir f/p ürünü.

Öncelikle merhaba. 1700-1800 TL bütçe ile Xiaomi almayı planlıyorum fakat hangisi daha iyidir onu seçemedim
Xiaomi Mi 6 mı, Xiaomi Mi 6X mi?
Aradığım özellikler: Uzun götürcek şarj. Sağlam, en ufak darbede kırılmayacak. Kamerası iyi olacak.
Şimdiden teşekkürler :)
2 gündür Mi6 kullanmaktayım (4gb versiyonu)ve performans açısından gayet iyi, gündüz çekimlerinde kamera performansı beni tatmin etti gece çekimlerinde ise biraz hayal kırıklığına uğramadım değil. Şarj konusunda ise dün akşam tam dolum yaptım ve bugün sürekli kullanımda şarjım %80. He bu arada telefon biraz ağır ve kırılmaz cam ekrandaki kavisten dolayı çok kötü bir görüntü oluşuyor. Genel anlamda puanım 10/7 alınabilecek bir telefon.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı