Xiaomi Mi 6 vs Xiaomi Redmi Note 7

Nasıl Mı 6 android Q alacak mı? Benim bildiğim bir android telefon 2 android sürümü alır.
Android'in en son neyi çıkarsa onu alırlar, Android Q, sanıyorum ki huawei'nin af edersiniz kıçını kurtarmak amacıyla çıktı.

Ayrıca xiaomi telefonlarda android one oluyor genelde, bu da kasma/donma sorunlarının önüne geçiyor diye biliyorum.

Redmi Note 7'da olma ihtimali yüksek

Ben Redmi Note 7 aldım. İnşallah pişman olmam.[emoji2]
Ve hayırlı olsun :D

Teşekkürler.[emoji16]
Android'in en son neyi çıkarsa onu alırlar, Android Q, sanıyorum ki huawei'nin af edersiniz kıçını kurtarmak amacıyla çıktı.

Ayrıca xiaomi telefonlarda android one oluyor genelde, bu da kasma/donma sorunlarının önüne geçiyor diye biliyorum.

Redmi Note 7'da olma ihtimali yüksek

Ve hayırlı olsun :D

Ben Redmi Note 7 aldım, 2-3 gün sonra servise verdim. Neden beni buluyor anlamadım şarjı çok aşırı şekilde gidiyordu. Zaten servis ile sıkıntım var. Alırken dedim ne olacak sorunlu cihaz beni mi bulacak demiştim. Siz siz olun büyük konuşmayın.

Yok hocam ben alalı daha 5 gün filan oldu sıkıntı filan yok, gayet hızlı ve seri bir telefon ayrıca Mi 6 dan daha fazla özelliği bulunmakta bunları sayacak olursak:
1- yüz tanıma
2- AI (yapay zeka) kamera
3- 60 FPS çekim yapabilmesi
4- 1080P ile yavaş çekim yapabilmesi (Mi 6 da 720P de 120 FPS idi.)
5- Çentikli ekranı
Benim şimdilik keşfettiğim özellikler bunlar ama güzel telefon sıkıntı çıkarmadı. [emoji4][emoji6]
Ben Redmi Note 7 aldım, 2-3 gün sonra servise verdim. Neden beni buluyor anlamadım şarjı çok aşırı şekilde gidiyordu. Zaten servis ile sıkıntım var. Alırken dedim ne olacak sorunlu cihaz beni mi bulacak demiştim. Siz siz olun büyük konuşmayın.

Yok hocam ben alalı daha 5 gün filan oldu sıkıntı filan yok, gayet hızlı ve seri bir telefon ayrıca Mi 6 dan daha fazla özelliği bulunmakta bunları sayacak olursak:
1- yüz tanıma
2- AI (yapay zeka) kamera
3- 60 FPS çekim yapabilmesi
4- 1080P ile yavaş çekim yapabilmesi (Mi 6 da 720P de 120 FPS idi.)
5- Çentikli ekranı
Benim şimdilik keşfettiğim özellikler bunlar ama güzel telefon sıkıntı çıkarmadı. [emoji4][emoji6]
Sıkıntı çıkarması imkansız denilen ve kimsede şuan sıkıntı çıktığına rastlamadım. Acaba ben mi yaptım dicem telefon ilk açıldığında bile çok şarjı gidiyordu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı