Xiaomi Mi 8 Lite Şarj Girişine Yoğurt Girdi

Şa
Ne olur ne olmaz siz koyun, elektronik cihaz sonuçta önlem almakta fayda var parayı bedava kazanmıyoruz :)

Korkmayın direk pirince gömün 360 derece hertarafında pirinç olsun :)

Laptop klavyeme soda dökmüştüm 2 yıl önce direk 5kilo pirince gömmüştüm :)
Bir sorun oldu kusura bakmayın cevap olarak gönderiyor düzeltme yaptığım halde anlamadım..
Şansa bak evdeki pirinç bitmiş. 😂😂😅

Ne olur ne olmaz siz koyun, elektronik cihaz sonuçta önlem almakta fayda var parayı bedava kazanmıyoruz :)

Korkmayın direk pirince gömün 360 derece hertarafında pirinç olsun :)

Laptop klavyeme soda dökmüştüm 2 yıl önce direk 5kilo pirince gömmüştüm :)
Bir sorun oldu kusura bakmayın cevap olarak gönderiyor düzeltme yaptığım halde anlamadım..
Kardeşim birşey sorayım telefonu dikey koymaya gerek varmı? Ben plastik bir kaba yatay şekilde koydum bir sıkıntı olmaz herhalde.

Koyma şekli fark etmiyor.
Anladım teşekkür ederim.
2 saat kadar koysanız daha iyi ve garanti olur diye düşünüyorum. Siz bilirsiniz.
Kardeşim cihazı 2 saat kadar bıraktım pirinçte sence çıkarayım mı yoksa sabaa kadar bekleteyimmi? Bence nem varsada almıştır ama.
2 saat kadar koysanız daha iyi ve garanti olur diye düşünüyorum. Siz bilirsiniz.
Kardeşim cihazı açtım bir sorun yok görünürde şarj girişi de temiz şuanlık en ufak sıkıntı yok hayırlısı. Tavsiyelerin için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı