Xiaomi Mi 8 Lite vs Redmi Note 7

Cevap vermek için baktım fakat okuduğunu anlama yetini sorgulattın bana. Maalesef senin bu yorumunu görüp bir dayanağı olup olmadığını sorgulamadan inanan yardıma ihtiyaç duyan insanları yanıltıyorsun. Yapma derim, 2 kez oku, 3 kez oku. Anlamazsan da cevap yazma lütfen... Varlığı kanıtlanmış, bir meseleyi, olayı eleştirme. Dünya düz deme.
Burda sidik yarıştıracak değilim senle, ben gerekli açıklamamı yapayım, sen olayları hızlı kavrayamıyorsun belli. Çocuğa anlatır gibi teker teker anlatmakta fayda var gibi. Öncelikle 4 Tane mi 8 lite siparişi veren biri olarak bunlardan 1-2 si ithalatçı Garantili global olması yeterli aralarında hiçbir fark yok, hiçbirinde operatör sorunu yok. Operatörün 3g yada Lte hizmeti ile alakalı durum. Daha basit nasıl anlatılır bilemiyorum.

Bak, boş konuşuyosun.
Adam haklı. İstersen 700 tane Mi 8 Lite siparişi ver, bu kimseyi ilgilendirmez ama bak ben kullandım 3 ay bu cihazı. 02.03.2019 faturam elimde, 1 hafta önce değiştirdim iPhone 6 ile. Yani biliyorum ben bu cihazı, çekmiyor bildiğin. Ya telefonu yeniden başlatacaksın, ya da interneti kapatıp açıcaksın. Bazen interneti kapatıp açmak düzeltmiyor hatta. Bu cihaz;
K R O N İ K S O R U N L U bir cihaz.
Sadece ben demiyorum hatta, Sosyalde çoğu Mi 8 Lite kullanan hatta bu sorun yüzünden cihazı iade edenler var. Ben bi' tanıdığımın telefonu ile takas ettim hatta büyük ümitlerle almıştım. Cihazımı MIGROS'tan aldım. Garantisi sanırım Genpa, tam emin değilim bakmam gerek. Mi 8 Lite kullandığım zaman çekmeyen telefon ne hikmetse daha önceki 10 yıl ve şimdi paşa paşa çekiyor. Allah'ın işine bak sen.

Xaominin global forumu Mi 8 Lite'nin sinyal problemi ile ilgili yüzlerce konu dolu, dünyanın 4 bir yanından bir ton insan konu açmış. Bu arkadaş kendi sorgulanamaz yargısı ile burada adalet dağıtıyor :D akşam akşam işten gelmiştim güldürdü beni.

Cevap filan verirse ciddiye alıp tartışma hocam, İnan değmez.
Bak, boş konuşuyosun.
Adam haklı. İstersen 700 tane Mi 8 Lite siparişi ver, bu kimseyi ilgilendirmez ama bak ben kullandım 3 ay bu cihazı. 02.03.2019 faturam elimde, 1 hafta önce değiştirdim iPhone 6 ile. Yani biliyorum ben bu cihazı, çekmiyor bildiğin. Ya telefonu yeniden başlatacaksın, ya da interneti kapatıp açıcaksın. Bazen interneti kapatıp açmak düzeltmiyor hatta. Bu cihaz;
K R O N İ K S O R U N L U bir cihaz.
Sadece ben demiyorum hatta, grupta çoğu Mi 8 Lite kullanan hatta bu sorun yüzünden cihazı iade edenler var. Ben bi' tanıdığımın telefonu ile takas ettim hatta büyük ümitlerle almıştım. Cihazımı MIGROS'tan aldım. Garantisi sanırım Genpa, tam emin değilim bakmam gerek. Mi 8 Lite kullandığım zaman çekmeyen telefon ne hikmetse daha önceki 10 yıl ve şimdi paşa paşa çekiyor. Allah'ın işine bak sen.

Mi 8 Lite ithalatçı garantili versiyonunda bal gibi de şebeke sorunu var arkadaşlar. Bir sürü konu mevcut. Bazı bandlar eksik olduğu için sıkıntı oluyor. Mi 8 Lite alınacaksa Türkiye garantili alınmalı yoksa yanınızdaki arkadaşınız telefonla konuşurken siz konuşamayabilirsiniz, arkadaşınız mobil veri kullanırken siz kullanamazsınız.

Xaominin global forumu Mi 8 Lite'nin sinyal problemi ile ilgili yüzlerce konu dolu, dünyanın 4 bir yanından bir ton insan konu açmış. Bu arkadaş kendi sorgulanamaz yargısı ile burada adalet dağıtıyor :D akşam akşam işten gelmiştim güldürdü beni.

Cevap filan verirse ciddiye alıp tartışma hocam, İnan değmez.
Hocam tartışmak için zaman var şu an, istediği dilde konuşuruz arkadaşla. İşten geldim bende sıkıntı yok :D

Siz tartışmaya, sidik ayrıştırmaya, boş yapmaya gelmişsiniz. Çözümü de söyledim. Siz cahilce davranın, bana da yok arkadaşa şöyle anlatsakda anlamaz tarzı laflar etmeyin ben sizin gibi bana gelen bilgiyi reddeden biri(=Cahil) değilim. Kendi işinize bakın şımarık ve küstahça boş mesajlarla insanları rahatsız etmeyin.

Burası bir forum, tabii ki tartışmaya geldik. Bu platform bunun için var. "Sidik yarıştırmak ve boş yapmak" tabirlerini ise size kesinlikle yakıştıramıyorum ve üstüme alınmıyorum. Kimse size cahil demedi, siz ise bizi şimdi cahillikle suçluyorsunuz. İnsanlara yardımcı olmaya çalışmak ne zaman şımarıklık ve küstahlık oldu. Anil26 ve Maiar hocamla birlikte benim asıl amacımız konu sahibinin bahsedilen telefonu ithalatçı garantili olarak alıp şebeke sorunlarıyla boğuşmasını önlemek. Siz her ne kadar kabul etmesenizde bu cihaz SORUNLU, yüzlerce konu var yerli ve yabancı konularda. Siz öyle değil dediniz diye öyle olmuyor, kusura bakmayın. Bunun dışında üslubunuza dikkat etmenizi öneriyorum size.

Siz tartışmaya, sidik ayrıştırmaya, boş yapmaya gelmişsiniz. Çözümü de söyledim. Siz cahilce davranın, bana da yok arkadaşa şöyle anlatsakda anlamaz tarzı laflar etmeyin ben sizin gibi bana gelen bilgiyi reddeden biri(=Cahil) değilim. Kendi işinize bakın şımarık ve küstahça boş mesajlarla insanları rahatsız etmeyin.
Başka kelime bilmiyorsunuz siz sanırım :D Kelime darağcığınızı yükseltelim mi beraber? Öğreteyim isterseniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı