Xiaomi Mi 8 Lite'da Şebeke Sorunu Var mı?

Telefonu dün aldım. Yarın elime geçecek. Bunları görünce içim kararıyor. 😞
10.2.2'ye güncellemeyin sorun olmaz fix mutlaka gelecektir. Ve elimde sıfır Mi 8 Lite kılıf ve Nano ekran koruyucusu var isterseniz size uygun fiyatla getli satış yaparak satabilirim. :) Ben telefonun mavi rengini aldım sevmedim iade ettim bir daha almadım o yüzden elimde kaldı. Dediğimi unutmayın 10.2.2 sürümü sıkıntılı güncellemeyin telefonu o zaman sorunsuz kullanırsınız.
Bazı gruplarda Xiaomi Mi 8 Lite kullanıcıları son güncelleme ile mobil ağın çekmediğini söylüyorlar. Acaba telefonlarda mı sıkıntı var? Yoksa başka bir şey mi var?
Yazılımsal sıkıntı var 10.2.2 sürümü telefonda sıkıntılar yarattı ama telefon %100 premium hissi veriyor kamerası iyi ve ekranı çok kaliteli. GM 9 Pro daha mantıklı bir seçim olabilir en azından Türkiye garantili bir cihaz ama Mi 8 Lite buradayım diyorken GM 9 Pro çöp unvanı ile sizi mutlu etmeyebilir ve ses sorunları varmış diyorlar yok diyenlerde var tabi.

kaça satıyorsun
[email protected] buradan ulaşabilirsin fiyat alma şekline göre değişir, getli alırsan site komisyon alıyor havale yaparsan ucuza gelir. Kargo 20 TL gibi ücret tutar benim elime para kalmıyor yani maksat birisinin işine yarasın çünkü sıfır kullanılmamış 2 ürün boşuna çekmecede duruyor telefon gelince sipariş verdim ama onlar gelene kadar telefonu iade ettim elimde kaldı. Profile bakarken 18 yaşında olduğunu gördüm öğrencisin gençsin senin için 40 TL olur havale edersen gönderirim kargoda nano ekran koruyucuda benden olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı