Xiaomi Mi 8 MIUI 12'de donma sorunu

NoceBlen

Kilopat
Merhabalar herkese, ben Xiaomi Mi 8 sahibiyim. Uzun zamandır güncelleme gelmemişti telefona; en sonunda da 12.0.1 MIUI sürümü geldi. İlk başlarda hiçbir sıkıntı çıkmamıştı lakin son 1 haftadır telefonumda belli bir sıkıntı var. Şöyle ki titreşime alma ve zil sesine alma kısayolundan telefonumu ister zil sesine alayım, ister titreşime alayım; simgeye bastığımda 2-3 saniyelik bir donma oluyor ve artık bu her seferinde oluyor. Herhangi bir istisnası yok. Herhangi bir fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Redmi Note 7 cihazı kullanıyordum. MIUI 12 geçince aynı sorunlar vardı. Telefonun yedeğini alıp sıfırlayın. Telefona büyük güncelleme geldiğinde genelde böyle oluyor kasma donma vs telefonu fabrika ayarlarına sıfırlayın sorunuz düzelecektir.

Bende Redmi Note 7 cihazı kullanıyordum. MIUI 12 geçince aynı sorunlar vardı. Telefonun yedeğini alıp sıfırlayın. Telefona büyük güncelleme geldiğinde genelde böyle oluyor kasma donma vs telefonu fabrika ayarlarına sıfırlayın sorunuz düzelecektir.

Redmi Note 7 MIUI 12 sonrası kitlenme, yeniden başlatana kadar düzelmemesi gibi bir sorun oldu mu sizde de?

Redmi Note 7 MIUI 12 sonrası kitlenme, yeniden başlatana kadar düzelmemesi gibi bir sorun oldu mu sizde de?

Hayır. Sadece kasma vardı onu fabrika ayarlarına dönderince düzeldi. Fabrika ayarlarına dönderin muhtemelen düzelecektir büyük Update'ler sonrası genellikle çoğu kullanıcılar sıkıntı yaşıyor fabrika ayarlarına dönünce düzeliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı