Xiaomi Mi 8 SE vs. GM 9 Pro

GM almayın derim. Çok çekmiş bir kullanıcı olarak size tavsiyemdir. Kullandığım model GM 5 Plus modeliydi. İlk çıktığı dönemlerde almıştım. Bu kadar ucuz malzeme olamaz, olmamalı. Cihazımı hiç göndermedim ama servis konusunda da çok şikayet okudum. Sıfır aldığım cihazı iki ay içerisinde satma sebebim de bu oldu. Çok fena bir sıkıntı hissediyor insan. Her cihazda sorun olabilir ama bu kadar yoğun olması ve servis bakımından memnuniyetsizlik durumu normal değildi benim için. Değiştiğini sanmıyorum, yine de güncel yorumlara bakmak lazım.

GM5 Plus zaten sıkıntılı model biliyorum fakat GM9 Pro'da bu sıkıntıları çözmüşler. GM forumlarında kullanıcılar öyle söylüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Kerem Çevik Ben de önceki modelleri kullananları umursamamıştım, siz bilirsiniz. Bence risk almaya değmez. Kullanıcı yorumlarına da güvenmiyorum ben. Gereksiz bir fanatiklik durumu var. Sorunları hakkında bir video atmıştım. Markanın sahibi gibi savunup, videoya dislike verdiler. Benim gibi, sorunu yaşayan tonlarca kişiye de hakaret etmişlerdi. Kaldırdım videoyu, sürünsünler. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı