Xiaomi Mi 9 Lite alınır mı?

Selimq01

Femtopat
Daha fazla  
Yeni telefon alacağım, Oppo A73 ile Xiaomi Mi 9 Lite arasında kaldım. Büyük ihtimalle Lite alacağım. Tasarıma önem veriyorum. Fikrinizi merak ettim.
Alınır mı Xiaomi Mi 9 Lite? (Oyun oynanmayacak, günlük kullanım, sosyal medya kamera vs.)
3000-3300 TL bütçeye telefon öneriniz varsa açığım. 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni telefon alacağım, Oppo A73 ile Xiaomi Mi 9 Lite arasında kaldım. Büyük ihtimalle Lite alacağım. Tasarıma önem veriyorum. Fikrinizi merak ettim.
Alınır mı Xiaomi Mi 9 Lite? (oyun oynanmayacak, günlük kullanım, sosyal medya kamera vs.)
3000-3300 TL bütçeye telefon öneriniz varsa açığım. 🙂

Hocam mi 9 Lite yerine Oppo A73 almanız çok daha iyi olur.
Uzun ömürlü bir cihaz isterseniz Realme 7 veya mi Note 10 Lite almanız çok daha iyi olur (bütçe yeterse mi Note 10 Lite öneririm)

Not: Realme 7 Pro'nun fiyatına bir türlü alışamadım :D

Mi Note 10 Lite almak yerine Realme 7 Pro almanızı öneririm eğer bütçeniz yeterse yani.

dostum benim xiaomi mi a2 lite telefonm var hem az bütçeli falan pubg gibi oyunları gayet kaldırıyor ama sen kamera falan istediğin için o Xiaomi Mi 9 Lite kamerası güzel sosyal medyada kullanabilirsin pil ömrü benim telefonumda iyi olduğu için seninde iyi olacağını düşünüyorum alabilirsin gayet güzel telefon

3000-3300 TL arası bütçe ile temiz ikinci el Xiaomi Mi 10 Lite alabilirsin çok güzel telefon.
Teknoloji ürünlerinde 2. el ürünlere yer vermiyorum, insanlar temiz desede Türk'lere güvenemiyorum maalesef.
Mi9 Lite şu an yazdığım cihaz :)
Bu cihaz eskidi sayılır artık, neden bunu almak istiyorsunuz? 11 çıkmış olması lazım.
Neden bunu almak istiyorum sorusuna cevap verecek olursam, Bütçem gerçekten dar, 3000 TL yi aşmamak için bu telefonu düşündüm. 11 Lite kamera tasarımınu beğenmedim ve bütçemi fazlasıyla aşıyor zaten.

Teknoloji ürünlerinde 2. el ürünlere yer vermiyorum, insanlar temiz desede Türk'lere güvenemiyorum maalesef.

Neden bunu almak istiyorum sorusuna cevap verecek olursam, bütçem gerçekten dar, 3000 TL'yi aşmamak için bu telefonu düşündüm. 11 Lite kamera tasarımınu beğenmedim ve bütçemi fazlasıyla aşıyor zaten.

Hocam fazla harcamamak istiyorsanız Oppo A73 alabilirsiniz.
2500 TL'ye satılıyor şu anda.

A73 modelinde kamerası yapay zekalı olduğu için sıkıntı çıkarmaz mı? Ondan korkuyorum.

Hocam kamerası pek iyi değil ancak sorun çıkaracağını sanmıyorum.
Kameralar hakkında pek bir bilgim olmadığından bir şey de demek istemiyorum.

Realme 7 modeline bakabilirsiniz (kamerası iyi olarak) ancak Realme 7, mi 9 Lite ve Oppo A73'ün aksine IPS LCD bir ekran paneli kullanıyor.Bu sıkıntı olmazsa Realme 7 alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı