Xiaomi Mi 9 SE parmak izi çalışmıyor

AnneBanaCayYap

Centipat
Merhaba, ben Xiaomi Mi 9 SE kullanıcısıyım. Telefon yurt dışı. Ben ayarlara girip parmak izini okutuyorum, tanıtıyorum her şey güzel ama telefonu kitleyince parmak izi ile açamıyorum. Tekrar deneyin diyor ve parmak izini tanımıyor. Bu konu hakkında bana yardımcı olur musunuz? Yüz tanımada sıkıntı yok. Parmak izini neden istiyorum, çünkü payfix gibi bazı uygulamalar parmak izi sensörüyle çalışıyor.
Belki ayarlar da 20 parmak izim var hepsi tanıtılmış ama kilit Ekranında açmıyorum tanımıyor parmak izimi lütfen yardımcı olun satacağım yoksa teli

Son düzenleme:
Parmak izi sensörünüzde bir problem olsaydı şayet daha en baştan okuturken hata verirdi diye tahmin ediyorum. Eliniz veya parmaklarınız terliyse silmeyi deneyin, aynı şekilde parmak izi sensörünü de iyice kurulayıp silip tekrar denemenizde fayda var.

Parmak izi sensörünüzde bir problem olsaydı şayet daha en baştan okuturken hata verirdi diye tahmin ediyorum. Eliniz veya parmaklarınız terliyse silmeyi deneyin, aynı şekilde parmak izi sensörünü de iyice kurulayıp silip tekrar denemenizde fayda var.

Abi elimi yıkıyorum, ekranı siliyorum vallahi oyle tanıtıyorum ama kilit ekranında tanımıyor tanımıyor. Telefon yurt dışı diyeni acaba kafayı yiyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi elimi yıkıyorum, ekranı siliyorum vallahi oyle tanıtıyorum ama kilit ekranında tanımıyor tanımıyor. Telefon yurt dışı diyeni acaba kafayı yiyeceğim.
Elin kuruyken de olmuyorsa yazılımsal bir problemdir muhtemelen. Yedeklemeni yapıp fabrika ayarlarına döndürmeyi dene bence. Kesin çözüm yapar demiyorum ama belki işe yarar. O da olmazsa artık garantiye veya teknik servise vermelisin.

Geri
Yukarı