Çözüldü Xiaomi Mi 11 Lite 12.05 güncellemesi sonrası parmak izi çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Froster_xx

Hectopat
Daha fazla  
MIUI 12.05 yeni güncelleme gelmişti yaptım. 2 gün sonra fark ettim ki parmak izim çalışmıyor telefon düşmedi herhangi bir hasar almadı nasıl geri gelecek?

Ben Nevşehir olduğum için garanti Adana veya Ankara'yı önerdi bende kararsızım dedim oda Adana şu an boş daha hızlı gelir isterseniz Adana'ya gönderelim dediler.

Reis bir de içini kötülemek gibi olmasın ben bayağı gönderirken bayağı takıntılı idim. Sorun yaşayan kim varsa İstanbul ve Ankara şubesinde yaşamış küçük illere gönder. Yakın ve küçük iller.

Çok teşekkür ederim bilgiler için.

Rica ederim hocam şehir neresi.

Ha reis bir şey daha diyeceğim. Benim Adana şubesi çok şükür bir şey yapmadı ama telefonu verirken çizik vesaire olmadığına dair bir sürü fotoğraf cek kutuya koyarken video çek yanı sıkıntısız falan olduğuna dair. Yoksa yani başına gelen sayısı düşük ama çizik gönderip zaten çizik geldi falan diyebiliyorlar. Bir de telefonu kututa koyarken telefonun IMEI'sini video çek IMEI'sini çalmasinlar geldiğinde IMEI'si farklı gelir ise kanıt niteliği.

Geri
Yukarı