Xiaomi Mi 9T alınır mı?

Mİ9t kullanıyorum, güncellemelerden sonra ekran süremiz 9 saat iken 5 saat'e kadar geriledi bazen 6.

Güncelleme yapmayı bilmiyor xiaomi, almadan önce Mİ Community adresinden bir forum'u oku. Şuan %70 Mİ9T kullanıcıları aldığına pişman. Ancak bu fiyata zor bir telefon 2500₺'ye aldım.

Mİ9t kullanıyorum, güncellemelerden sonra ekran süremiz 9 saat iken 5 Saat'e kadar geriledi bazen 6.

Güncelleme yapmayı bilmiyor Xiaomi, almadan önce Mİ Community adresinden bir Forum'u oku. Şu an %70 Mİ9T kullanıcıları aldığına pişman. Ancak bu fiyata zor bir telefon 2500₺'ye aldım.

Siparişi verdim Teknosa'dan.Hangi güncellemeyi yapmamalıyım söyler misiniz güncellenmediyse güncellemeyeyim,Android 4'ten beri Android kullanmıyorum.

Siparişi verdim Teknosa'dan: S. Hangi güncellemeyi yapmamalıyım söyler misiniz Android 4'ten beri Android kullanmıyorum.
Ben güncelledim ve güncelledikten sonra format attım sorun ile karşılaşmadım. 8-10 saat arası ekran süresi alıyorum. Güncellemeden sonra format atmak lazım çünkü sistem şişiyor.

Siparişi verdim Teknosa'dan: S. Hangi güncellemeyi yapmamalıyım söyler misiniz Android 4'ten beri Android kullanmıyorum.
Zorunlu hepsini yapacaksın geldiğinde, ancak telefon geldiğinde miui 12 gelmedikçe güncelleme yapma. Sözde 1 temmuz gelecekti yalan ettiler. Forumdan takipte kal, miui12 düşmedikçe birşey yapma. Düştükten sonra güncelle ve hard reset at hayırlı olsun.

Zorunlu hepsini yapacaksın geldiğinde, ancak telefon geldiğinde MIUI 12 gelmedikçe güncelleme yapma. Sözde 1 Temmuz gelecekti yalan ettiler. Forumdan takipte kal, MIUI12 düşmedikçe bir şey yapma. Düştükten sonra güncelle ve hard reset at hayırlı olsun.

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
Konu kilitlensin lütfen.

Geri
Yukarı