Xiaomi Mi A2 Lite vs Mi 8 Lite

ProXory

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Elimdeki S3 Mini artık ne Google'da rahat gezdiriyor ne de istediğim hızda programlara girip çıkabiliyorum. Değiştirme zamanı geldi de geçti bile bu iki telefon arasında gidip geliyorum. Kullanan veya fikri olan varsa yardımcı olabilir mi? İki telefonda 4/64 model.

Telefonda oyun oynayan birisi değilim, resim kalitesi tatmin etsin, şarj konusu benim için önemli.

İki telefon arasından MI 8 Lite donanım bakımından daha iyidir. Evde iki tane A2 Lite var. Tecrübeme dayanarak söyleyebilirim ki şarjı benim için çok ideal.

Oyun oynamazsanız rahat iki gün gidecektir. Ben tatilde bilgisayarı daha ağırlıklı kullandığım için dört günde bir şarj ediyordum. 10-12 saat ekran süresi alıyorum ben.

1800 TL bütçeye çıkabilirsen TR garantili Meizu X8 öneririm.
Söylediğin 2 telefon arasında bence kesinlikle Mi 8 lite. A2 lite işlemci olarak zatıf kalıyor ayrıca 4k 30 Fps video yok ekranı 5.84 inç. Mi 8 lite 6.26 İnç. en belirgin farklardan biri A2 lite Micro-USB bu nedenle hızlı şarj özelliğide yok. Mi A2 lite modelinde 4G indirme değerleri çok düşük ve Wifi 5 ac yok bluetoot 5.0 yok.
Benim önerim almışken ileriye dönük uzun vadeli kullanabileceğin X8 veya Mi 8 lite alman olur.

1800 TL bütçeye çıkabilirsen TR garantili Meizu X8 öneririm.
Söylediğin 2 telefon arasında bence kesinlikle Mi 8 lite. A2 lite işlemci olarak zatıf kalıyor ayrıca 4k 30 Fps video yok ekranı 5.84 inç. Mi 8 lite 6.26 İnç. en belirgin farklardan biri A2 lite Micro-USB bu nedenle hızlı şarj özelliğide yok. Mi A2 lite modelinde 4G indirme değerleri çok düşük ve Wifi 5 ac yok bluetoot 5.0 yok.
Benim önerim almışken ileriye dönük uzun vadeli kullanabileceğin X8 veya Mi 8 lite alman olur.
Geleceğe dönük olması için büyük ihtimalle Mi 8 lite alıcam gibi teşekkürler.

Mi8 Lite bence de. Ayrıca Mi A2 Lite Saf Android bulunduruyor. Yani MUİ arayüzü yok bunda. Mi8 Lite kullandım az da olsa bence bu fiyat aralığında ve ikisi arasında kesinlikle ilk tercihlerden biri olmalı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı