Xiaomi Mi A3 alınır mı?

aenes43

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar. Alınır mı, alınmaz mı? Bazı arkadaşlar 720P, alınmaz diyor. Bazıları sen 720P ile 1080P arasındaki farkı anlayamıyorsun zaten, alınır diyor. Sizin fikirleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
AMOLED ekran olduğu için pek sıkıntı çıkarmadığı söyleniyor ama ekran konusunda endişeli iseniz Xiaomi Redmi Note 8 modleline bakabilirsiniz. Kamera olarak Mi A3 birazdaha iyi denebilir ama iki telefondan birini alsanız neden bunu aldım demezsiniz.

İthalatçı garantili almak sıkıntı değilse Realme 3 PRO ve güncellemeler sıkıntı değilse Meizu Note 9 bakabilirsiniz.

Her ne kadar aradaki fark anlaşılmayacak denilse bile bu zamanda o parayı verip 1080P ekranlı bir telefon almamak bana mantıksız geliyor. Red Mi Note 7 öneririm

Ekranı 720p ve android one olduğundan mi a3 yerine redmi note 7 yada note 8 almaya karar verdim arkadaşlar sağolun

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı