Xiaomi Mi A3 alınır mı?

Daha fazla  
Teknoloji mağazalarında 2300₺ olan telefon Hepsiburada'da 1600₺. Hepsiburada satıcı olarak var. Hepsiburada'dan alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bahsettiğin olay Vatan gibi firmalarda 2300 olmasıysa, farkı sana şöyle açıklayayım. Eğer Vatan gibi bir firmadan alırsan üzerine vereceğin o 700 liralık kısım senin sadece uğraşmamanı sağlayacak. Senin tek irtibatın Vatan ile olacak. Sorun çıkarsa sorunuyla beraber Vatana vereceksin telefonu ama eğer kendin alırsan Xiaomi servisiyle senin uğraşman gerekecek. Ben kendim Lenovo Laptop aldım. O zamanda arada 400 fark vardı. Hepsiburada'dan ben uğraşırım ucuza alayım dedim. Sorun çıktı, direk Lenovoyu arayıp kendim kargoladım. Vatan'dan alırsan vatana verirsin sorunu yazarsın. Onlar sorunla birlikte kargolar. Sen alırsan, arar sorunu söylersin. Sana adres verirler karşı ödemeli yollamanı isterler, sorunu bir kağıda yazıp yollarsın. Farkettiysen sadece farktan bahsettim. Hepsiburada güvenilir ve o fiyata o cihaz alınır.

Fiyatı baya uygun olmuş. Bence Hepsiburada sitesinden almanız daha iyi olacaktır. Satıcı olarak Hepsiburada yazmasına dikkat edin. Fiyatına göre başarılı bir cihaz. Bende hem Redmi Note 7 Hemde Mi A3 modeli var. İki telefonu da başarılı buluyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı