Xiaomi Mi A3 nasıl?

Okuduğunuzu tam okumazsanız rezil olursunuz.

Mobil cihazlarda, 4.5G'nin nimetlerinden yararlanmak istiyorsak, cihazın modeminin 4G / LTE desteğine sahip olması gerekiyor. Sizin linkinizde geçiyor...
LTE Nedir? Neden Telefonlarda LTE Yazıyor? Hocam burada da diyor : "4G=LTE olarak özetleyebileceğimiz bu durumda LTE-A ise Advanced, yani Gelişmiş anlamına gelen kelimenin kısaltması oluyor. Yani Gelişmiş Yüksek Hızlı İnternet olarak özetleyebiliriz. Bu da 4.5G=LTE-A anlamına gelmekte." arada bir fark var fakat bizim operatörler bunu yansıtmıyor ne yazık ki . Yoksa 4G 100 Mbps hız desteklerken 4.5G ise 300 Mbps destekler. İyi araştırın lütfen ve insanlara "rezil olursunuz" gibi ifade kullanmamanızı öneririm.
Böyle bir şey doğru olsa bile ülkemizde 4.5G teknoloji mevcut değil. Mevcut olsa bile desteklemeyen operatörler var muhtemelen.
Hocam burada da sizin dediğiniz gibi operatörler izin vermiyor yoksa arada ciddi far var. Açıkladım bir önceki mesajımda zaten. Attığım mesajda daha detaylı açıklanıyor.

Son düzenleme:
Zamanında bu telefonu anneme almayı düşünüyordum. MI Store gidip ekranını görünce internetten Realme 3 PRO siparişi vermiştim. Maalesef ekranı için yapılacak bir şey yok. Dediğiniz gibi pikseller belirgin şekilde sayılıyor.

Mobil cihazlarda, 4.5G'nin nimetlerinden yararlanmak istiyorsak, cihazın modeminin 4G / LTE desteğine sahip olması gerekiyor. Sizin linkinizde geçiyor...

Attığım şu bağlantıda da geçiyor asıl siz daha detaylı okuyun bir daha lütfen. Direk alıntı yapıyorum : " Klasik 4G, 2011 yılından beri kullanılıyor. 4G, bilindiği üzere 100 Mbps’e kadar hız sunuyor. LTE Advanced ya da 4.5 G olarak adlandırılan sistemlerin hızı ise 300 Mbps, hatta bazı özel çalışmalarla deneysel olarak 450 Mbps’e kadar hızlara erişilebiliyor. LTE ile farkı, LTE-Advanced'in 2 tane taşıyıcıyı birleştirip 300/450 Mbps hızına ulaşılabilmesi. Yani 4.5 G bir bakıma 5G’nin yaygınlaşmasına kadar geçen sürede bir köprü görevi görüyor. Örnek olarak 4G ile dakikalarca sürede indirilebilen bir dosya, 4.5G ile saniyeler içinde indirilebilecek. Ancak tabi ki 5G ile sunulacak 1000 Mbps hıza, 4.5G ile ulaşılamıyor. Burada bilinmesi gereken bir nokta da 4.5 G7yle ulaşılabilecek 300 Mbps hızın garanti olmaması. Bu GSM şirketlerinin altyapısına bağlı. Hatta GSM operatörlerinin 4.5G sayfalarında bu konuda uyarı notları konulmuş. Bu notlarda hızın frekansa, kapsama alanına, hizmet alınan baz istasyonuna, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza, bağlanılan siteye ve baz istasyonundan uzaklığa göre değişim gösterebileceği vurgulanıyor. " Aynen aktardım burayı okumadınız sanırsam. Ayrıca ben 4.5 G için 4G desteği olmasına gerek yok diye bir ifade de bulunmadım.Ayrıca bakınız :
orunlarını bluscreenview uygulamasından bakıp sorunu anında anlayab

Bu yüzden bir daha ki sefer daha dikkatli ve kibar olunuz.

Zamanında bu telefonu anneme almayı düşünüyordum. MI Store gidip ekranını görünce internetten Realme 3 PRO siparişi vermiştim. Maalesef ekranı için yapılacak bir şey yok. Dediğiniz gibi pikseller belirgin şekilde sayılıyor.
Ben de kamerası için aldım. Fakat dediğim şeyler normalmi yoksa benim cihazımdamı sıkıntı var bilmiyorum. Özellikle ahizeden ses çok kısık geliyor. Duruma göre satmayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı