Xiaomi Mi Band 5 alınır mı?

KannHeil

Hectopat
Mi Band 6 ile 150 TL fiyat farkı var. Bence 150 TL farkı hak etmiyor. Sizce Mi Band 5 alınır mı? Alternatifi var mı vb. 6 mı almalıyım? Cevaplarınızı bekliyorum. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
150 TL'ye Mi Band 5 de güzel bir tercih olur. Bütçe yükseltilebiliyorsa daha yenisi olan Mi Band 6 almak daha mantıklı. Mi Band 5 kullanan birine git de 6 al denmez mesela ama ilk defa alınacaksa, ikisi arasında Mi Band 6 tercih edilmeli.

Mi Band 5 alınır. Dün denizde kaybetmeme rağmen çok memnundum. Mi Band 6'ya 380TL bence verilmez. 300'e düşerse Mi Band 6 alınır ama onun dışında Mi Band 5 gerçekten çok başarılı.

Merhaba hocam; Xiaomi mi band 5 gayet güzel bileklik, ilk defa alacaklar Xiaomi mi band 5 alabilir, ama Xiaomi mi band 4 varsa 6 almanız daha mantıklı olacaktır. Burada tamamen bütçe öne çıkıyor hocam. Hepsi güzel cihazlar.

İlk çıktığı zamandan beri Mi Band 5 kullanıyorum. Mi Band 6 çıktığında tabiki ona yükseltmek istedim çünkü Mi Band 5'ten çok memnundum. Fakat aralarında pek bir hoşuma gidecek fark göremedim. Şu an Mi Band 5 alıp kullanın. Mi Band 7 çıkınca güzel bir özellik eklerlerse ona geçersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı