Xiaomi Mi Band 5 alınır mı?

• Konuyu başlatan HEED
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B

HEED

Hectopat
Makaleler
1
Akıllı saat sevmiyorum, çok kabalar saat takmayı sevmiyorum diyebilirim, ben de akıllı bileklik almayı düşündüm ve araştırma yapıyorum, Mi Band 5 gördüm ve aklıma yattı. Sizce Huawei Band 4 mü yoksa Mi Band 5 mi almalıyım? Mi Band 5 daha kaliteli ve fonksiyonlu duruyor ve suya dayanıklı bileklik istiyorum. Sizce Mi Band 5 alınır mı?

Mi Band 5 kullanıcısıyım ve gayet memnunum. Şarjının bu kadar uzun gitmesi, çok güzel temalarının olması ve şık durması en beğendiğim özellikleri. Fiyatını hakeden bir ürün. Seveceğinize eminim.

Mi Band 5 kullanıcısıyım ve gayet memnunum. Şarjının bu kadar uzun gitmesi, çok güzel temalarının olması ve şık durması en beğendiğim özellikleri. Fiyatını hakeden bir ürün. Seveceğinize eminim.
Peki telefondan gelen mesajları gösteriyor mu ve müzik kontrollerini yapabiliyor muyuz?

Peki telefondan gelen mesajları gösteriyor mu ve müzik kontrollerini yapabiliyor muyuz?
Müzik kontrolleri yapabiliyorsunuz ve bildirim görünüyor evet. Bazen mesajlar tam olarak çıkmıyor ama sorun olmuyor uygulama görünüyor. Bu benim kullandığım tema ile alakalı da olabilir.

Müzik kontrolleri yapabiliyorsunuz ve bildirim görünüyor evet. Bazen mesajlar tam olarak çıkmıyor ama sorun olmuyor uygulama görünüyor. Bu benim kullandığım tema ile alakalı da olabilir.
Akıllı saatten çok farkı yok sanırım, kafama oldukça yattı bluetooth üzerinden mi yoksa uygulama üzerinden mi bağlanıyor?

Akıllı saatten çok farkı yok sanırım, kafama oldukça yattı bluetooth üzerinden mi yoksa uygulama üzerinden mi bağlanıyor?
Evet pek farkı yok. Bluetooth'u açıp uygulama üzerinden bağlanıyorsunuz. Sonra bağlantıyı kesebilirsiniz. Tekrar bağladığınızda bilgileri eşitler. Yani telefonunuzun şarjının bitmemesi açısından diyorum.

Geri
Yukarı