Xiaomi Mi Band 5 alınır mı?

Mi Band'lerin şarjları çok iyi gidiyor. Sürekli nabız takibi, uyku takibi falan açmazsan 2 haftaya yaklaşırsın. Ben 6 kullanıyordum ve çok memnundum. Sonradan Apple Watch'a geçtiğim için kız arkadaşıma verdim o kullanıyor şimdi. Bence 5 yerine 6 alınır çünkü ekran kalitesi çok daha iyi.

Koşu, basketbol ve bisiklet sporlarını yaparken sıklıkla kullanıyordum. Antrenman modundan yaptığım sporu seçerek verileri takip ediyordum. Genel olarak memnundum hatta hiç ters bir veriyle karşılaşmadım diyebilirim. Verilerin daha doğru olması için takmayı da bilmek gerekiyor bu arada. Bilek kemiğinin yaklaşık 1 santimetre üstünde, hareket etmeyecek sıkılıkta olursa en doğru ölçümü veriyor. Sağlık verisi takibi yapanların o şekilde takması ve uygulamadan hangi bileklikte takılıysa yön olarak o bileğin seçilmesi tavsiye ediliyor.

5 yerine 6 tavsiyemdir. Arada 100 lira fark var sadece. 7'de çok bir şey koymadılar üstüne bildiğim kadarıyla ama 6'nın ömrü daha var.

Mi Band'lerin şarjları çok iyi gidiyor. Sürekli nabız takibi, uyku takibi falan açmazsan 2 haftaya yaklaşırsın. Ben 6 kullanıyordum ve çok memnundum. Sonradan Apple Watch'a geçtiğim için kız arkadaşıma verdim o kullanıyor şimdi. Bence 5 yerine 6 alınır çünkü ekran kalitesi çok daha iyi.

Koşu, basketbol ve bisiklet sporlarını yaparken sıklıkla kullanıyordum. Antrenman modundan yaptığım sporu seçerek verileri takip ediyordum. Genel olarak memnundum hatta hiç ters bir veriyle karşılaşmadım diyebilirim. Verilerin daha doğru olması için takmayı dabilmek gerekiyor bu arada. Bilek kemiğinin yaklaşık 1 santimetre üstünde, hareket etmeyecek sıkılıkta olursa en doğru ölçümü veriyor. Sağlık verisi takibi yapanların o şekilde takması ve uygulamadan hangi bileklikte takılıysa yön olarak o bileğin seçilmesi tavsiye ediliyor.

5 yerine 6 tavsiyemdir. Arada 100 lira fark var sadece. 7'de çok bir şey koymadılar üstüne bildiğim kadarıyla ama 6'nın ömrü daha var.

İnternette yanlış ölçüyor band 4 diyenleri gördüm forumlarda o yüzden merak ettim nabız ölçümünü. Band 6'da sporların arasında futbol olmaması üzdü, futbol hayatımda büyük yer kaplıyor. Xiaomi’nin sitesinde 200-300 lira gibi fark olduğundan Trendyol’dan almayı düşünüyorum. Sorun çıkacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı