Xiaomi Mi Box 3 Uzaktan Kumanda Önerisi

196444

Kilopat
Xiaomi Mi Box 3'ü yaklaşık 1.5 yıldır aktif olarak kullanıyorum ve genel olarak oldukça memnunum. Fakat, Android 8'e geçtiği günden bu yana uzaktan kumandayı kullanamıyorum. Defalarca fabrika ayarlarına döndürdüm; pillerin bayat ya da sahte olabileceğini düşünerek, defalarca yeni pil aldım ama nafile... En fazla 1-2 saat çalışıyor ve sonra duvara fırlatasım geliyor! :) Kablosuz bir klavyem var ama kumandanın yanında oldukça hantal ve kullanışsız.

Android TV destekli bir akıllı kumanda önerebilir misiniz? Ben şununla, şunun arasında kaldım ama tamamen estetik açıdan. Yoksa ikisini de ne kullanmışlığım var ne de yakından görmüşlüğüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu kumandayı aldım. Teşekkürler.

Aynı konuya birden fazla soru sorup (Gerçi 3 soru da aynı iletide ve aynı cihazımla ilgiliydi ama ayrılınca çok daha bi estetik durdu...), Google listeleme sayısını azalttığım için 3 gün ceza yemişim, pardon(!)

Android tv box daki sorunlar biti mi 8 sürümüne gecti Hic birşey doğru düzgün calışmıyor herşeyden donma var yeni sürüm gelmesini bekliyorum ama 5 ay oldu daha yok bu konuda fikriniz varmı

Android tv box daki sorunlar biti mi 8 sürümüne gecti Hic birşey doğru düzgün calışmıyor herşeyden donma var yeni sürüm gelmesini bekliyorum ama 5 ay oldu daha yok bu konuda fikriniz varmı
Ben uzaktan kumanda dışında bir sorun yaşamadım ve bir üstteki iletimde yazdığım kumanda ile sorunumu çözdüm. Bundan sonra yeni sürüm Android geleceğini de sanmıyorum ne yazık ki...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı