Xiaomi Mi box S 4K ağ hatası

Aynı sorunu aynı cihazda bende yaşadım. Modemin ya da routerın Wi-Fi kanalını, ismini değiştirin. Kesin olarak sorun çözülüyor. Fakat bağlandıktan sonrada Wi-Fi’da sorunlar yaşayabilirsiniz, Mi Box S’in Wi-Fi alıcısı kötü. 100 Mbps internetle 1080p filmde donmalar yaşıyordum. En garanti çözüm Mi Box’a USB Ethernet adaptör takıp kabloyla modeme bağlanmak, bu şekilde sorunsuz ve kesintisiz internet alıyorum.

Mi Box S’in Wi-Fi alıcısı kötü.
5 GHz ile 100 Mbps hızı rahat kullanabiliyorum. 2.4 GHz bandından bağlıysanız, çevredeki diğer cihazların etkileme ihtimali yüksek.

Aynı sorunu aynı cihazda bende yaşadım. Modemin ya da routerın Wi-Fi kanalını, ismini değiştirin. Kesin olarak sorun çözülüyor. Fakat bağlandıktan sonrada Wi-Fi’da sorunlar yaşayabilirsiniz, Mi Box S’in Wi-Fi alıcısı kötü. 100 Mbps internetle 1080p filmde donmalar yaşıyordum. En garanti çözüm Mi Box’a USB Ethernet adaptör takıp kabloyla modeme bağlanmak, bu şekilde sorunsuz ve kesintisiz internet alıyorum.
İsmini değiştridim fakat bi değişiklik olmadı.

İsmini değiştridim fakat bi değişiklik olmadı.
436E8610-D3B1-4B82-9EE7-2901F69552A7.jpeg
Wi-Fi kanalını ve ismini değiştirin yazdım. Söylediğimin yarısını yaptığınız için bir değişiklik olmaması normal. Birde benim mesajımı cevaplayıp bir değişiklik olmadı yazmanız çok manidar.

Geri
Yukarı